Najkrajšia kamera do auta: Tento parádny kúsok od Xiaomi je v ZĽAVE!

Popularita takzvaných auto kamier rastie raketovou rýchlosťou. Nie je sa však ani čomu čudovať. Ide totiž o veľmi užitočné elektronické zariadenia.

Popularita takzvaných auto kamier rastie raketovou rýchlosťou. Nie je sa však ani čomu čudovať. Ide totiž o veľmi užitočné elektronické zariadenia, ktoré vedia pri vyšetrovaní dopravnej havárie ušetriť množstvo drahocenného času. 

Preto e-shop Cafago prichádza s ponukou, akú odmietne len málokto. V jeho dočasne zľavnenom portfóliu totiž po novom pribudla aj táto šikovná vecička z dielne čínskeho jabĺčka. O čo teda ide?

Názov Xiaomi 70MAI reprezentuje parádne vyzerajúcu kameru, ktorá je vyrobená na to, aby bola používaná priamo v interiéri automobilu. Stačí ju iba pripevniť o čelné sklo a od toho momentu máte v zábere takmer všetko, čo sa v danom momente nachádza pred vozidlom.

Celý proces je navyše maximálne jednoduchý. Jednu časť z balenia nalepíte a druhú k nej pripevníte, čo vám nepotrvá viac ako pár sekúnd.

TIP REDAKCIE
Qualcomm a Vodafone demonštrovali iSIM: Karta sa stane súčasťou procesoru
Xiaomi 70MAI

130 stupňov a Full HD

Kamera ponúka až 130-stupňový zorný uhol, natáča videá vo Full HD a nechýba jej ani Wi-Fi konektivita vrátane slotu pre microSD kartu. Elektrickú energiu zabezpečuje 240 mAh akumulátor a čo sa týka konštrukčného prevedenia, 70MAI pozostáva zo špičkovo spracovaného a zároveň i pekne vyformovaného plastu.

Súčasťou softvérovej výbavy je aj automatické spúšťanie nahrávania videa. Ak teda náhodou nastane havária, prítomné senzory by ju mali v čas zapnúť, aby sa tak stihol vytvoriť plnohodnotný záznam prípadného dopravného incidentu.

Pri nákupe nezabudni použiť akciový kupón AMPAV00, vďaka ktorému vieš ušetriť viac ako 10 eur.

Xiaomi 70MAI

Total
19
Zdieľaní
Total
19
Zdieľať