oneplus 6 tiulka

Ako fotí OnePlus 6? Pozri si prvé zábery z duálneho fotoaparátu

Dokáže OnePlus 6 konkurovať súčasným vlajkovým lodiam aj kvalitou fotoaparátu? Vyzerá to, že áno.

Dokáže OnePlus 6 konkurovať súčasným vlajkovým lodiam aj kvalitou fotoaparátu? Vyzerá to, že áno. Predošlé generácie nedokázali držať krok s foto kvalitou ostrieľaných high-end hráčov trhu. Zle síce určite nefotili, no konkurencia bola ďalej.

OnePlus 6 si však pripravil silné zbrane. Duálny fotoaparát združuje 16 Mpx snímač Sony IMX 519 so svetelnosťou f/1.7 a pixelmi veľkými 1.22um so snímačom Sony IMX 376K, ktorý má rozlíšenie 20 Mpx a totožnú svetelnosť F/1.7. Prítomná je optická 4-osová stabilizácia, ktorú ešte dopĺňa elektronická stabilizácia obrazu.

Väčšie pixely v kombinácii s veľmi dobrou svetelnosťou sú predzvesťou pre kvalitné snímky vyhotovené v zlých svetelných podmienkach. Dôležitý je aj softvér, ktorý obrazové údaje spracuje a pretvorí do podoby určenej pre naše oči.

OnePlus 6

Kvalitu fotoaparátov dokonale odhalia až užívateľské recenzie. Zatiaľ sa musíme uspokojiť s ukážkami, ktoré prichádzajú priamo od výrobcu. Fotografie ale pôsobia prirodzene a nevyzerajú byť upravené alebo zhotovené expertom na fotografie. Ako predjedlo pred recenziami poslúžia dobre.

TIP REDAKCIE
Akvizícia Activision Blizzard sa nezaobišla bez vtipov: Hráči tvoria memes ako na bežiacom páse

Všetky si môžete pozrieť v galérii nižšie. Medzi snímkami nechýba nočná fotografia, portréty s neostrým pozadím, ktoré vzišli z predného 20 Mpx fotoaparátu s clonou F/2.0, alebo zábery prírody a architektúry.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať