Používanie aplikácie určenej na tréning vášho tela – Coach, je vďaka jej verzii dostupnej ako na Xbox One, tak aj na PC s Windows 10 omnoho jednoduchšie.

Fitbit Coach stojí ročne asi 39,99 USD (32,60 €). Táto služba umožní používateľovi spolu s prístupom k personalizovanému tréningu priamo cez aplikáciu aj sledovanie videí rôznych cvičení a audio tréning.

FOTO: Target

Fitbit Coach je odteraz o niečo pohodlnejší

Predtým bola táto aplikácia dostupná len na smartfónoch, Fitbit smartwatch a na webe. Pridanie Xbox One a PC s Windows 10 do tohto zoznamu teda dáva dosť zmysel, keďže čím väčšiu obrazovku máte, tým ľahšie sa vám pri cvičení aplikácia používa.

Verzia aplikácie pre Xbox One má však oproti ostatným platformám o jednu funkciu naviac – priame sledovanie vášho srdečného pulzu na pripojenej TV. Avšak ak chcete počas cvičenia sledovať svoj pulz, musíte vlastniť Fitbit zariadenie, ktoré niečo také dokáže.

Technicky by mala aplikácia fungovať aj keď nevlastníte žiadne Fitbit zariadenie, no stále si budete musieť predplatiť Fitbit Coach, aby ste z nej niečo vôbec dostali.

Jedna z najlepších alternatív

Toto je veľmi dobrá správa pre všetkých majiteľov Xbox One, ktorí radi cvičia, obzvlášť po tom, ako Microsoft zrušil vlastnú službu Xbox Fitness. Ide pravdepodobne o jednu z najlepších možností ohľadom fitness, keďže sa nového rozšírenia sortimentu pre Kinect len tak skoro nedočkáme.