TECHBYTE má za sebou prvý polrok fungovania: Tu sú štatistiky!

TECHBYTE je stále nový, čerstvý projekt, ktorý pomaly ale isto predstavujeme vám, nášmu úžasnému publiku.

TECHBYTE je stále nový, čerstvý projekt, ktorý pomaly ale isto predstavujeme vám, nášmu úžasnému publiku. Zakladanie nového projektu vždy podlieha dlhému dumaniu o tom, čo všetko môže priniesť, aby nezapadol prachom. Veľmi rád oznamujem, že dumanie zabralo a TECHBYTE je väčší, než kedykoľvek predtým.

V júni o nás ešte nikto nepočul. Práve sme začínali tvoriť prvý obsah veriac v to, že si ho niekto prečíta. Polroka na to už TECHBYTE zaznamenal 300 000. čitateľa. Neuveriteľné, za takúto dôveru vám patrí obrovská vďaka!

Krivka vývoja návštevnosti od mája 2017.

TECHBYTE dal za krátky čas fungovanie možnosť rozpísať témy celkom piatim autorom, ktorí sa líšia či už vekovo, pohlavím, tak aj záujmami. Svedčí to aj na rôznorodosti obsahu a tom, ako sa vám páčil. Za pár mesiacov ste totiž stihli zhltnúť viac ako 1 000 000 článkov, ktorých čítaním ste v priemere strávili 4 minúty a 6 sekúnd. Pôsobivé! Keď už sme pri tých okrúhlych číslach, práve včera sme publikovali 1000. článok.

TIP REDAKCIE
Apple predstavil MacBook Pro pre rok 2021: Majú 120 Hz displej, šialený výkon a dôležité porty!

Dosť už však bolo opisovania, za celý tím TECHBYTE vám želám šťastný a úspešný nový rok. Nech sa vám splní všetko, za čím vaše srdiečka pištia. My budeme tu, vždy pripravení podať vám najčerstvejšie informácie zo sveta technológií, vedy a internetovej kultúry.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať