Chceš bezdrôtové slúchadlá s pekným dizajnom? Tento kúsok ti potom nesmie ujsť!

E-shop TomTop prichádza s ďalšou ponukou, aká sa neodmieta. Za pár drobných tak môžeš nadobudnúť parádny pár štupľov bez jediného káblu.

E-shop TomTop prichádza s ďalšou ponukou, aká sa neodmieta. Za pár drobných tak môžeš nadobudnúť parádny pár štupľov bez jediného káblu, ktorý na prvý pohľad pripomína známe AirPods z dielne kalifornského jabĺčka.

A to ako vlastným dizajnom, tak aj dizajnom ich šikovného puzdra, kam sa v prípade, že nie sú v danej chvíli používané, uschovávajú. Táto krabička má však až dve dôležité funkcie, pretože okrem ochrany slúchadiel umožňuje aj dobíjanie zabudovaných batérií. Stačí tam tieto biele alebo čierne štuple iba na chvíľu vložiť a všetko ostatné zabezpečí prítomná technológia.

Ak niekoho zaujímajú špecifikácie, impedancia dosahuje 32 ohmov a frekvenčná odozva sa pohybuje tých 20 po 20 000 Hz. Bezdrôtová konektivita prebieha prostredníctvom Bluetooth vo verzii 4.2, pričom efektívny dosah môže byť až 10 metrov. Vo výbave ale nechýba ani pokročilé (inteligentné) rušenie šumu okolia či praktické hardvérové tlačidlá, ktoré nájdete na oboch slúchadlách. Aká je ale cena?

TIP REDAKCIE
Orange zaradil do ponuky ďalšie zariadenia, pomôže aj sociálne slabším rodinám

TomTop ich momentálne ponúka v dočasnej zľave, čo znamená, že môžu byť vaše iba za 12 eur. Treba však použiť špeciálny promo kód (AJAIR3). Do konca akcie zostáva pár hodín, takže ak sa vám tento kúsok pozdáva, rozhodne neotáľajte. Za dopravu navyše nezaplatíte ani jeden cent.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať