Spoločnosť Razer predstavuje USB-C slúchadlá Hammerhead pre telefón, ktorý vydali nedávno, no zapojiť ich môžete do akéhokoľvek zariadenia s USB-C jackom.

Mnoho smartfónov s operačným systémom Android, ako je napríklad aj Pixel 2 od Google, sa zbavilo starého 3,5 milimetrového jacku. Ten nahradili novým konektorom USB-C, pre ktorý naozaj nie je jednoduché nájsť vhodné slúchadlá aj napriek faktu, že ho má veľa zariadení. Našťastie je tu nový pár USB-C slúchadiel od Razeru.

Na rozdiel od priemyselného štandardu 6 mm mikrofónneho káblu majú tieto slúchadlá 10 mm pre hlasnejšie a čistejšie audio. Slúchadlá sú taktiež vybavené optimalizovaným vnútornými akustickými komorami, ktoré prinášajú hlboké basové tóny bez skreslenia. Spoločnosť tvrdí, že počúvať s nimi tvrdý metal či ľahký jazz je oboje zážitok.

Zahŕňajú in-line ovládanie mikrofónu a hlasitosti, a sú spojené plochým káblom. Sú priam stvorené pre nosenie po vonku. Na vonkajšej strane sú magnetické, a tak je možné ich spojiť, ak ich momentálne nepoužívame. Samozrejme prichádzajú v neónovej zelenej, čo je pre Razer typické a taktiež esteticky obľúbené u ich fanúšikov.

Slúchadlá teda fanúšikom prinesú mnoho plusov ako je USB-C konektor a výborný zvuk či už bojujete s nepriateľmi v nejakej hre alebo počúvate vašu obľúbenú hudbu. A navyše, perfektne ladia s Razer Phone. Majú vlastné prenosné puzdro a sú k dispozícii za takmer 68 eur v Razer store.

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!