Nové USB-C slúchadlá Hammerhead od Razer sú presne také, aké by ste si predstavovali

Spoločnosť Razer predstavuje USB-C slúchadlá Hammerhead pre telefón, ktorý vydali nedávno, no zapojiť ich môžete do akéhokoľvek zariadenia s USB-C jackom.

Spoločnosť Razer predstavuje USB-C slúchadlá Hammerhead pre telefón, ktorý vydali nedávno, no zapojiť ich môžete do akéhokoľvek zariadenia s USB-C jackom.

Mnoho smartfónov s operačným systémom Android, ako je napríklad aj Pixel 2 od Google, sa zbavilo starého 3,5 milimetrového jacku. Ten nahradili novým konektorom USB-C, pre ktorý naozaj nie je jednoduché nájsť vhodné slúchadlá aj napriek faktu, že ho má veľa zariadení. Našťastie je tu nový pár USB-C slúchadiel od Razeru.

Na rozdiel od priemyselného štandardu 6 mm mikrofónneho káblu majú tieto slúchadlá 10 mm pre hlasnejšie a čistejšie audio. Slúchadlá sú taktiež vybavené optimalizovaným vnútornými akustickými komorami, ktoré prinášajú hlboké basové tóny bez skreslenia. Spoločnosť tvrdí, že počúvať s nimi tvrdý metal či ľahký jazz je oboje zážitok.

Zahŕňajú in-line ovládanie mikrofónu a hlasitosti, a sú spojené plochým káblom. Sú priam stvorené pre nosenie po vonku. Na vonkajšej strane sú magnetické, a tak je možné ich spojiť, ak ich momentálne nepoužívame. Samozrejme prichádzajú v neónovej zelenej, čo je pre Razer typické a taktiež esteticky obľúbené u ich fanúšikov.

TIP REDAKCIE
Drahé notebooky, drahé príslušenstvo: Apple predáva handričku na displej za 25 €

Slúchadlá teda fanúšikom prinesú mnoho plusov ako je USB-C konektor a výborný zvuk či už bojujete s nepriateľmi v nejakej hre alebo počúvate vašu obľúbenú hudbu. A navyše, perfektne ladia s Razer Phone. Majú vlastné prenosné puzdro a sú k dispozícii za takmer 68 eur v Razer store.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať