38e6598ba199abd161cf8e71ae9c491748aad162

Think of the Children: Si pripravený stať sa rodičom ?

Think of the Children – hra pre kohokoľvek, no hlavne pre páry. Ak udržíte deti v tomto simulátore rodičovstva nažive dostatočne dlho, garantujeme vám, že ste pripravení stať sa rodičmi.

Think of the Children – hra vhodná pre kohokoľvek, no najmä pre páry. Ak udržíte deti v tomto simulátore rodičovstva nažive dostatočne dlho, garantujeme vám, že ste pripravení stať sa rodičmi.

Hru teda inšpirovalo peklo s názvom rodičovstvo. Deti vyhľadávajú nebezpečenstvo odkedy sa začnú plaziť a dokážu ho nájsť aj na miestach, kde by ste to nikdy nečakali. Ak ste rodičom, viete o čom hovoríme. A ak nie, nuž, raz to zistíte sami. Deti sú jednoducho sebadeštruktívne stvorenia, ktoré sa pred ničím nezastavia.

Think of the Children teda vyzýva hráčov, aby splnili rad jednoduchých úloh a zároveň aj udržali svoje deti nažive. V traileri na túto hru uvidíte deti umierať viac spôsobmi, než je vôbec vhodné pre jednominútové video. Prejde ich auto, popŕhli medúza, spadne im na hlavu kokos z palmy alebo sa na nich zvalí v obchode plný regál tovaru. Ani by nás neprekvapilo, keby sa jeden z nich zadusil plyšákom…

Čo ešte táto šialená hra ponúka ?

Hru môžu hrať naraz až štyria hráči na jednom počítači. Preto, ako sme už vyššie spomenuli, je táto hra viac než vhodná pre dvojice, ktoré zvažujú dať svojej láske hmotnú podobu. Hra vám určite ukáže nejakú tú perspektívu. Do pozadia vám bude k tomu všetkému hrať hudba pripomínajúca onlineovku, ktorá vám dodá pocit ešte divokejšieho spádu. Navyše si môžete vytvoriť aj netradičnú rodinu, ako napríklad dve mamy, dvoch otcov či rodinu s akousi mačacou bytosťou. Jednoducho veľmi, veľmi zaujímavá hra.

Cena ešte nie je istá, no Think of the Children vyšla na Humble Bundle a na Steame 19. októbra. Určite si túto hru zahrajte, dá vám určitý pohľad na to, ako vyzerá divoké rodičovstvo.

Total
2
Zdieľaní