TOP 10 vzácnych mountov vo World of Warcraft

Ak si vášnivý hráč najpopulárnejšej MMORPG hry World of Warcraft, tak isto vieš, že v tejto hre môžeš získať veľmi veľa vzácnych mountov, na ktorých môžeš jazdiť a všetkým okolo ukazovať, že si šťastlivec alebo – pre niektorých – závislák. 

Ak si vášnivý hráč najpopulárnejšej MMORPG hry World of Warcraft, tak isto vieš, že v tejto hre môžeš získať veľmi veľa vzácnych mountov, na ktorých môžeš jazdiť a všetkým okolo ukazovať, že si šťastlivec alebo – pre niektorých – závislák. 

Ak sa ale nevieš rozhodnúť, ktorého mounta farmiť skôr, alebo nevieš aké máš možnosti, tak si zaručene prečítaj prehľad o top desiatich vzácnych mountoch vo World of Warcraft. Nájdeš tu všetky informácie ktoré potrebuješ. Tak šťastný lov!

10. Headless Horseman’s Mount

Tento párnokopytník s kopytami v zelenom ohni, je momentálne vo WoW získaný 38-percentami profilov. Mount je získateľný iba počas eventu Hallow’s End (18.10 – 1.11.). Tento mount sa získava z tekvice s lootom, ktorý dostanete, keď v dungeone Scarlet Monastery: Graveyard (Vanilla), ktorý je špeciálne upravený kvôli eventu, porazíte bezhlavého jazdca. Tekvicu s lootom môžete získať len 1x denne s 0,5 % šancou, že vám z nej vypadne práve tento nádherný a vzácny mount.

9. Clutch of Ji-Kun

Jeden z najvzácnejších mountov vôbec je zaručene Ji-Kun. Toto okrídlené monštrum so žltými očami, brnením a červeno-bielo-čiernym sfarbením môžete získať z raidu Throne of Thunder (Mists of Pandaria), konkrétnejšie z bossa s rovnakým názvom – Ji-Kun. Tohto mounta vlastnia iba 2 % profilov, čo pri jeho 2,65-percentnej šanci na drop nie je nijak extra prekvapujúce.

8. Rivendare’s Deathcharger

Tento mount je skôr vzácnejší pre hráčov Aliancie, keďže jeho model je podobný mountom, ktorí sa dajú kúpiť na úrovni 40, ak hráte nemŕtveho. To neznamená, že ho ako pravý člen Hordy nemôžete skúšať získať. Tento mount je získaný 19-percentami profilov s šancou 0,8 % na drop. Dá sa získať z bossa Lord Aurius Rivendare v dungeone Stratholme (Vanilla).

7. Flametalon of Alysrazor

Ohnivé monštrum, podobajúce sa vrane, na dvoch nohách – aj takto sa dá opísať mount, získateľný z bossa Alysrazor v raide Firelands (Cataclysm). Tento nádherný mount s nádhernými svetelnými efektmi je získaný 25-percentami profilov, čo je pri šanci 2,33 % na drop celkom dosť.

6. – Blue Proto Drake

Viem, že všetci čitatelia tohto článku čakali, kým sa na zozname objaví nejaký drak. Tento nádherný modrý drak sa nachádza “vo vrecku” bossa Skadi the Ruthless v dungeone Utgarde Pinnacle na heroickej obtiažnosti (Wrath of the Lich King). Je získaný 27-percentami profilov a dá sa farmiť raz za deň. Pri šanci 0,9 % na drop to vychádza na 111 pokusov. Celkom motivácia, no nie?

TIP REDAKCIE
Nabíjačka pre elektromobily bude v Spojenom kráľovstve povinnou výbavou každej novej domácnosti

5. Armored Razzashi Raptor

Táto krvilačná potvora si našla miesto v našich inventároch počas datadisku Cataclysm. Pri šanci 0,83 % na drop z bossa Bloodlord Mandokir v heroickom dungeone Zul’Gurub, sa stáva jedným z najvzácnejších mountov vôbec. Toto potrvdzuje aj fakt, že tohto raptora vlastní len 14 % profilov.

4. Big Love Rocket

Rovnako, ako Headless Horseman’s Mount, aj tento “extravagantný” mount je získateľný iba počas eventu Love is in the Air (7.2 – 21.2.). Počas tohto eventu môžete v špeciálne prerobenom dungeone Shadowfang Keep (Vanilla) skúšať svoje šťastie. Ako počas Hallow’s End eventu bola zdrojom lootu tekvica, tu je to krabička srdcového tvaru, z ktorej môžete dostať, bez srandy, ružovú raketu. Tento mount je získaný dvoma percentami profilov pri šanci 1 k 3333.

3. Ashes of Al’ar

Kto by sa čas od času nechcel povoziť na majestátnom zlatom fénixovi s nádhernými efektmi? Toto je jeden z najznámejších mountov, ktorého skúšal získať skoro každý. Dá sa získať z raidu Tempest Keep (Burning Crusade) pri šanci 1,76 % na drop z bossa Kael’thas Sunstrider. Na Al’ar-ovi sa môže voziť až 30 % profilov. Škoda, že sa môžeme pokúšať iba raz za týždeň, však?

2. Midnight

Druhý párnokopytník, ktorý si našiel miesto na zozname je bez pochýb Midnight. Dá sa získať z bossa Attumen the Horseman, čo je vlastne prvý boss v raide Karazhan (Burning Crusade). Šanca na drop tohto nádherného mounta sa pohybuje okolo 1 %. Tento kôň je veľmi žiadaný mount, o čom svedčí aj fakt, že ho vlastní až 28 % profilov.

1. Invincible

S týmto mountom je spojená nostalgia mnohých hráčov, ktorí sú fanúšikmi Arthasa Menethila, inak známeho ako Lich King. Príbeh tohto mounta je opísaný v knihe aj spolu s príbehom Arthasa Menethila. Mount je získateľný z raidu Icecrown Citadel (Wrath of the Lich King), konkrétnejšie zo samotného Kráľa Lichov s šancou 0,71 % na drop. Čo ho robí ešte špeciálnejším je to, že sa dá získať len na 25-man Heroic obtiažnosti. Aj cez tieto fakty tohto mounta vlastní 14 % profilov.

 

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať