Najnovšia podložka od Logitechu ti nabije myš bezdrôtovo. Vyzerá skvele

Čo sa počítačov a príslušenstva týka, prekvapí ma len máločo. Logitech to však s ich novou podložkou pod myš dokázal.

Čo sa počítačov a príslušenstva týka, prekvapí ma len máločo. Logitech to však s ich novou podložkou pod myš dokázal. Ich novinka ponúka technológiu Powerplay, ktorá umožnila priamo do podložky vložiť bezdrôtové nabíjanie vďaka čomu sa myška nabíja len tým, že je na nej položená.

Hráči po celom svete vedia, že myška bez kábla na hranie nie je tá najlepšia voľba (ak samozrejme nepoškuľuješ po prémiových riešeniach). Riešenie od Logitechu však môže vyriešiť jeden z najväčších problémov, a to časté a niekedy aj nepredvídateľné nabíjanie. Nie je nič horšie, ako keď ti v zápale boja prestane fungovať myška, lebo si ju zabudol nabiť, no nie?

Logitech tvrdí, že na technológii Powerplay pracoval vyše štyroch rokov. V podložke je tak ich vlastný systém. Štandard Qi podľa Logitechu nemohli použiť, pretože by nedokázal pokryť úplne celú plochu podložky. Nedávno sme informovali o podložke od Corsair, ktorá tento štandard používa, no len v pravom hornom rohu.

TIP REDAKCIE
Smartfóny Redmi Note 11 prídu do Európy, už koncom tohto mesiaca

Podložka Logitech G Powerplay má stáť 99,99 dolárov, u nás teda podobne, akurát v eurách (vždy treba pripočítať 20 % ceny ako daň) a dostupná má byť už v auguste. S podložkou budú oficiálne kompatibilné dve myšky, G903, ktorá je mierne aktualizovanou verziou G900 a G703, ktorá je takmer identická s G403. Obe myšky ponúkajú optický senzor PMW3366 a kvalitnejšie tlačidlá. Model G903 má stáť 149,99 dolárov, zatiaľ čo G703 bude stáť 99,99 dolárov.

Total
20
Zdieľaní
Total
20
Zdieľať