To im trvalo! Corsair predstavuje podložku pod myš s integrovanou bezdrôtovou nabíjačkou

Corsair je firma, ktorá konečne spravila to čo tu malo byť už dávno. Ide o podložku, ktorá rieši hneď dva problémy.

Corsair je firma, ktorá konečne spravila to čo tu malo byť už dávno. Ide o podložku, ktorá rieši hneď dva problémy. Prvým z nich je fakt, že ide o kvalitnú podložku a myšku tak nebudete musieť šudliť po povrchu, pre ktorý nebola vyrobená. To druhé využitie je technologicky ešte zaujímavejšie.

V útrobách konceptu Zeus totiž nájdeš bezdrôtovú nabíjačku s Qi štandardom. Aby si si myšku pri hraní Doty či CS:GO nenabíjal prerušovane, na nabíjanie slúži len malá kruhová oblasť v pravom hornom rohu. Okrem bezdrôtovej myšky podporujúcej bezdrôtové nabíjanie ti takáto podložka samozrejme nabije aj mobil.

Aby bol o podložku vôbec záujem, nesmie chýbať RGB podsvietenie, pretože ako všetci dobre vieme, RGB pridáva skill, výkon a zvyšuje presnosť. Ani to však nie je všetko. Podložka bude mať aj sedem tlačidiel a Bluetooth konektivitu, pomocou ktorej sa dohodne s vašim počítačom. Zeus by mal na trh prísť v druhej polovici 2017.

TIP REDAKCIE
Xiaomi 12 Ultra: Tak šialene gigantický fotomodul na telefón snáď ešte nebol!

Nakoniec ešte dodám, že po rýchlom prelistovaní obľúbených predajcov z ďalekej Číny je jasné, že koncept nový nie je. Spoločnosti pôsobiace na našom území však takýto produkt zatiaľ neponúkajú.