logitech

Logitech dokázal to, v čom Apple zlyhal: Má bezdrôtovú nabíjačku pre 3 zariadenia

Známy výrobca spotrebnej elektroniky a príslušenstva Logitech predstavil novú stanicu pre bezdrôtové nabíjanie, ktorá dokáže nabiť až tri zariadenia.

Známy výrobca spotrebnej elektroniky a príslušenstva Logitech predstavil novú stanicu pre bezdrôtové nabíjanie, ktorá dokáže nabiť až tri zariadenia. Zaujímavá môže byť hlavne pre používateľov zariadení od Apple.

Stanica s názvom Powered 3-in-1 dock a je špeciálne navrhnutá pre nabíjanie inteligentných hodiniek Apple Watch spolu s ďalšími dvoma zariadeniami.

Dve veľké podložky ale dokážu nabíjať aj iné zariadenia, napr. smartfóny Samsung, LG, Huawei a pod. Nabíjačka podporuje štandard Qi, ktorý je asi najrozšírenejší.

bezdrotova nabijacka
Zdroj: Logitech

Stanica prebiehajúce nabíjanie indikuje malým LED svetlom, ktoré je prispôsobené tak, aby v tme príliš nežiarilo, čo by mohlo byť rušivé napr. pri umiestnení na nočnom stolíku. Výkon nabíjačky výrobca deklaruje na úrovni 10 W (dve väčšie plochy) a 5 W (plocha pre hodinky).

Nabíjačka bola predstavená len nedávno, preto nepoznáme jej európsku cenu. Tá americká ale značí, že nepôjde o najlacnejšiu záležitosť. Výrobca vo svojom e-shope uvádza cenu 129,99 dolárov.

TIP REDAKCIE
Drony od DJI majú problém so smartfónmi Pixel 6, prenos videa nefunguje

Pre majiteľov Apple zariadení, hlavne teda bezdrôtových slúchadiel, hodiniek a smartfónov, môže ísť o praktickú alternatívu k nabíjačke Apple AirPower, ktorá sa na trh nikdy nedostala.

Total
11
Zdieľaní
Total
11
Zdieľať