Úvod Zábava

Zábava

Sekcia zábava spĺňa jeden jednoduchý, no veľmi dôležitý účel. Prináša všetky tipy a novinky, ktoré ťa vytrhnú z monotónneho pekla. Na TECHBYTE.sk nájdete novinky z herného, filmového či hudobného priemyslu.

Netflix boduje s francúzskym seriálom Lupin, rebríčky sledovanosti valcuje po celom svete

2
Netflix odštartoval rok 2021 úspešne. Vstúpil doň s rekordným počtom predplatiteľov, ktorých je už viac ako 200 miliónov. Okrem toho zaujal seriálom Lupin.

Netflix má viac ako 200 miliónov predplatiteľov, chystá aj novú obsahovú funkciu

0
Najznámejšia a najväčšia streamovacia služba Netflix zverejnila hospodárske výsledky za 4. štvrťrok 2020, ktoré sú viac ako len pozitívne.

Battlefield 6 sa má podobať na Battlefield 3: Chystajú sa mapy pre 128 hráčov

1
EA v rok uvedenia novej hry zo série Battlefield novinku predstaví skôr, prevažne na jar. Toto obdobie sa nezadržateľne blíži a ak hru vývojári stihnú dokončiť, zahrať si ju budeme môcť už v septembri či októbri.

Chýba vám rok 2020? Prebehnite ho v jednoduchej zábavnej hre pre prehliadač

1
Rok 2020 je za nami a platí, že to nebol zrovna šťastný rok. Ovplyvnia ho pandémia nového koronavírisu, ale aj ďalšie udalosti, ktoré hýbali osudmi ľudí.

Toto sú najsťahovanejšie a najvýnosnejšie aplikácie a hry za rok 2020

1
Jednými z oblastí, ktoré počas minulého roka neprestajne rástli, sú aplikácie a hry. Ako sa im darilo a akými číslami sa môžu pochváliť?

Netflix si pre rok 2021 pripravil množstvo filmov. Nové diela chce vydávať každý týždeň

0
Streamovací gigant Netflix si pre svojich viac ako 193 miliónov predplatiteľov pripravil nálož nových filmov, vďaka ktorým môže byť rok 2021 lepší ako rok 2020.
Red Dead Redemption 2

Steam udeľuje ocenenie za hru roka 2020. Získal ho Red Dead Redemption 2

0
Pandémia koronavírusu v predošlom roku ochromila či poškodila mnohé priemysly. Naopak, niektoré z nešťastia doslova globálnych rozmerov profitovali.

Cyberpunk 2077 s ďalším problémom: Ak majú uložené dáta viac ako 8 MB, poškodia sa

1
Problémy jednej z najpopulárnejších hier tohto roka, Cyberpunk 2077, pokračujú. Hru trápia grafické aj funkčné bugy, investori aj fanúšikovia sú preto právoplatne rozhorčení.
Mario kart

Populárny titul Among Us si zahráte už aj na konzole Nintendo Switch

0
V ponuke je aj podpora pre cross-platform hranie. Užívatelia Nintendo Switch si tak budú môcť Among Us zahrať s každým, bez ohľadu na platformu.
Google Stadia

Herná cloudová služba Google Stadia je už dostupná aj pre iPhone a iPad

0
Spoločnosť Google 7. decembra rozšírila dostupnosť svojej cloudovej hernej služby Stadia do ďalších krajín sveta, Slovensko a Českú republiku nevynímajúc.

Hra League of Legends: Wild Rift je dostupná aj u nás, vyskúšajte mobilné LOL-ko!

2
Herné štúdio Riot Games sprístupnilo začiatkom decembra na vybraných trhoch dlho očakávanú hru League of Legends: Wild Rift.

AKTUÁLNE: Sony odstraňuje Cyberpunk 2077 z PS Store. Ľuďom ponúka vrátenie peňazí

0
Verzia Cyberpunk 2077 od vývojárov zo CD Projekt Red pre konzoly nebola úplne vyladená. Nasvedčujú tomu mnohé problémy, o ktorých sme písali v samostatných článkoch.

Netflix prichádza s novou funkciou. Pri obsahu prehrá iba zvuk, obraz nie

0
Netflix tento rok vylepšil svoju mobilnú aplikáciu pre Android možnosťou variabilnej zmeny rýchlosti prehrávania a funkciou uzamknutia obrazovky.

Elon Musk is zahral Cyberpunk 2077: Nie je spokojný, smeje sa vývojárom

2
O tom, že hra Cyberpunk 2077 nie je bez chýb sme písali hneď niekoľkokrát. Hru si zahral aj Elon Musk, ktorý sa o svojich pocitoch rozhodol podeliť.
swan

SWAN od dnešného dňa bezplatne sprístupňuje 30 TV staníc z vyšších a príplatkových balíkov

0
Operátor SWAN si pre svojich zákazníkov pripravil televízne Vianoce. Podobne ako Orange, aj SWAN sprístupňuje časť svojej programovej TV skladby bezplatne, a to od 15. decembra až do 6. januára.

Ostatní práve čítajú