Úvod Zábava

Zábava

Sekcia zábava spĺňa jeden jednoduchý, no veľmi dôležitý dôvod. Prináša všetky tipy a novinky, ktoré ťa vytrhnú z monotónneho pekla!

PUBG Mobile

Máš slabý smartfón, no chceš hrať PUBG Mobile? Lite verzia je už na ceste

Vývojári battle royale hitu PUBG sprístupnili betu novej verzie mobilnej aplikácie, ktorá nesie názov PUBG Mobile Lite.
PlayStation

Sony už predalo viac ako 500 miliónov konzol PlayStation. Vznikla špeciálna edícia

Populárne herné konzoly PlayStation z dielne japonskej spoločnosti Sony zabávajú ľudí už niekoľko rokov, presne od roku 1994. Konzoly sa dajú označiť za kultové, čomu svedčí aj najnovší dosiahnutý míľnik.
Fortnite Android

Fortnite pre Android oficiálne: Na pár dní výhradne pre zariadenia Samsung Galaxy

Na oficiálnom podujatí, počas ktorého bol predstavený Samsung Galaxy Note 9, vystúpil aj riaditeľ softvérovej spoločnosti Epic Games a oznámil oficiálnu dostupnosť hry Fortnite pre Android.
fortnite pre Android

Fortnite pre Android je bližšie: Pozri sa na prvé gameplay video

Fortnite pre Android je bez okolkov najočakávanejšou hrou tohto obdobia pre platformu Android. Hru hrávajú denne milióny ľudí a ďalší hráči pribudnú s nadchádzajúcou verziou pre najpoužívanejšiu mobilnú platformu.

Blizzard šokuje fanúšikov hry Diablo. Údajne s ňou má ešte mnoho plánov!

Blizzard v oblasti akčných RPG hier zrejme neskončí len pri Diablo III.

TOP 15 faktov o ľudskom tele, o ktorých si možno nevedel!

Naša telesná schránka je veľmi dômyselný mechanizmus. Ukrýva v sebe neprebádané a nepreskúmané časti, ale aj tie dôverne známe. Táto perfektná spleť buniek, nervov, kostí a svalov však nikdy neprestane udivovať. Tu je 15 najzvláštnejších faktov o ľudskom tele, o ktorých si možno ešte nepočul.

Patrick Stewart mieri späť: Legendárny kapitán Jean-Luc Picard sa vracia!

Fanúšikovia ikonického seriálu Star Trek majú obrovský dôvod na radosť. Stanica CBS totiž oznámila, že pracuje na novej sérii Star Trek, v ktorej sa objaví v roli kapitána Jeana-Luca Picarda uznávaný herec Sir Patrick Stewart.

Vydanie filmu Minecraft sa posúva na neskôr. Dôvodom je odstúpenie režiséra

Všetcí tí, ktorí sa tešili na máj roku 2019 a spolu s ním aj na vydanie dlho očakávaného filmu Minecraft, sú isto po prečítaní nadpisu tohto článku aspoň trochu zaskočení.

Fortnite pre Android: Na inštaláciu z Google Play zabudnite

Fortnite ako jedna z najpopulárnejších, ak nie rovno najpopulárnejšia hra súčasnosti zatiaľ nemá verziu pre zariadenia s operačným systémom Android. Hru si môžete zahrať na Mac, PS4, Windows PC či smartfónoch s iOS.

VEĽKÝ ZVRAT: Skylink ruší možnosť objednať si české stanice!

Veľký tlak slovenských a českých staníc spolu s rozhodnutím súdu donútil Skylink stopnúť možnosť objednať si české, resp. slovenské stanice v zahraničí.
escape from chernobyl

STALKER pre smartfóny? Hra Escape from Chernobyl bude dostupná o pár dní!

Herné štúdia Atypical Games plánuje v najbližších dňoch zverejniť úplne novú a určite mrazivú hru pomenovanú ako Escape from Chernobyl. Ak vám toto štúdio nič nehovorí, možno vám niečo povie výborná hra Radiation Island, za ktorou stojí.
vainglory

MOBA hit Vainglory poputuje zo smartfónov do počítačov s Windows a Mac OS!

Z herného sveta prichádza síce neočakávaná, ale veľmi dobrá správa. Ak obľubujete hry z kategórie multiplayer online battle arena a dotykové ovládanie, jednoducho musíte poznať Vainglory.

FOTO: eSport tím OMG trénuje v priestoroch, ktoré vyzerajú ako vesmírna loď!

Čínsky profesionálny tím, ktorý pôsobí v elektronickom športe, zverejnil zábery interiéru jeho tréningového centra.

Netflix: Tretia séria Stranger Things príde najskôr v lete 2019

Netflix práve do sveta vypustil správu, ktorá rozhodne nepotešila žiadneho fanúšika populárneho seriálu Stranger Things.

Fortnite Mobile pre Android si nezahrá každý. Podporovaných zariadení je zatiaľ málo

Ak by sme mali vybrať najočakávanejšiu hru tohto roka pre užívateľov zariadení s OS Android, určite ňou je Fortnite Mobile. Zatiaľ čo autori dostupnosť len sľubovali, vlastníci mobilných zariadení s iOS si ju už užívali.

Ostatní práve čítajú