Úvod Zábava

Zábava

Sekcia zábava spĺňa jeden jednoduchý, no veľmi dôležitý účel. Prináša všetky tipy a novinky, ktoré ťa vytrhnú z monotónneho pekla. Na TECHBYTE.sk nájdete novinky z herného, filmového či hudobného priemyslu.

RollerCoaster Tycoon 2 stále žije: Vytvorili tak zložité bludisko, že návštevníci ho neprejdú ani za niekoľko miliárd rokov

Keď sme vyrastali, legendárnych hier bolo hneď niekoľko. Medzi jednu z nich určite patrí aj RollerCoaster Tycoon, teda akýsi simulátor manažmentu zábavného parku.

Apple nepustí do svojho ekosystému cloudovú hernú službu Microsoft xCloud

Spoločnosť Microsoft už 15. septembra spustí svoju hernú službu xCloud, ktorá umožní používateľom hrať konzolové hry aj na smartfónoch alebo tabletoch.

Na smartfónoch OnePlus si teraz môžete zahrať PUBG Mobile so snímkovaním 90 FPS

S PUBG na 90 FPS si okrem série OnePlus 8 dokáže poradiť aj rad OnePlus 7T či OnePlus 7 Pro. OnePlus Nord žiaľ podporu nezískal.

Microsoft Flight Simulator bude podporovať virtuálnu realitu, aktualizácia má doraziť na jeseň

Aktualizácia, ktorá do hry pridá podporu pre VR, sa nebude skrývať za žiadnymi poplatkami, a teda bude dostupná úplne pre všetkých.

Ghost of Tsushima zožal úspech, za prvé 3 dni sa ho predalo vyše 2,4 milióna kópií

Čerstvej hernej novinke sa podarilo predbehnúť nielen Horizon Zero Down, ale aj exkluzivity ako Bloodborne, Days Gone či Knack.

Indie Games Festival: Toto sú najzaujímavejšie hry z dielne nezávislých vývojárov

Začiatkom tohto roka vyhlásila spoločnosť Google Indie Games Festival - súťaž pre nezávislých vývojárov hier z Európy, Japonska a z Južnej Kórey. 

VIDEO: 15 minút fantastických záberov z novej Mafie + ďalšie detaily!

Na YouTube sa dnes objavilo očakávané video týkajúce sa pripravovaného remaku prvej časti herného titulu Mafia.

Herná novinka Ghosts of Tsushima sa v Japonsku úplne vypredala. Sony sľubuje viac kópií

Štúdio Sony tento mesiac vydalo titul Ghosts of Tsushima. Ide o skutočne vydarenú akčnú adventúru, ktorá sa v priebehu len pár dní stala obrovským hitom.

Ubisoft neplánuje zvyšovať ceny nových hier pre konzoly PS5 a Xbox Series X

Nové generácie herných konzol z dielní spoločností Microsoft a Sony pomaly klopú na dvere. Na príchod konzol PlayStation 5 a Xbox Series X sa netešila len hráči, ale tiež výrobcovia a vydavatelia rôznych hier.

Samsung prináša na slovenský trh novinku: Unikátny televízor The Sero s otočnou obrazovkou

Lifestylový rad televízorov Samsung sa rozširuje o model The Sero – moderný dizajnový televízor s otočnou obrazovkou. Televízor nepotrebuje stojan, pretože ten je už jeho súčasťou.
mario kart tour

Mario Kart Tour si po poslednej aktualizácii zahráte aj v režime na šírku

Hru Mario Kart Tour spoločnosť Nintendo priviedla do sveta smartfónov s operačným systémom iOS a Android koncom septembra minulého roka. Známa značka bola zárukou úspechu.
xcloud 1

Hry kedykoľvek a kdekoľvek: Služba Project xCloud od Microsoftu štartuje v septembri za 12,99 €

Spoločnosť Microsoft naplánovala ostrý štart hernej služby Project xCloud, ktorá je v posledných mesiacoch v prevádzke len pod hlavičkou beta testovania.  

Vývojári PUBG chcú, aby hra žila aspoň ďalších 20 rokov

PUBG sa práve nachádza v jej ôsmej sezóne. Okrem toho vývojári hrdo oznámili, že hry sa po celom svete predalo už 70 miliónov kópií.

Microsoft Flight Simulator 2020 si kúpite aj na fyzických DVD nosičoch. Bude ich 10

Očakávaný Microsoft Flight Simulator 2020 sa začne predávať 18. augusta 2020, čo je nadšencom prepracovanej leteckej simulácie už dobre známe.

Služba Google Play Pass sa rozširuje do ďalších krajín. K nám zatiaľ nie

Spoločnosť Google predstavila v septembri 2019 novú službu Play Pass, ktorá ponúka za mesačný poplatok prístup k vybraným prémiovým aplikáciám a hrám.

Ostatní práve čítajú