Úvod Zábava

Zábava

Sekcia zábava spĺňa jeden jednoduchý, no veľmi dôležitý účel. Prináša všetky tipy a novinky, ktoré ťa vytrhnú z monotónneho pekla. Na TECHBYTE.sk nájdete novinky z herného, filmového či hudobného priemyslu.

Samsung Galaxy Note10+

Ľudia strávili v mobilných aplikáciách rekordné množstvo času. Najviac míňajú na hry

Aj pandémia nového koronavírusu napomohla k tomu, že ľudia strávili používaním mobilných aplikácií a hier v 3. štvrťroku 2020 viac času. Okrem toho stúpol aj objem vynaložených prostriedkov. 

EA oživí Need for Speed: Hot Pursuit. Pozrite si trailer!

Pôvodná verzia hry debutovala na jeseň v roku 2010, čo znamená, že skok v rámci grafického spracovania bude skutočne obrovský.

Apex Legends po dlhom čase dostane podporu cross-play! PC, Xbox a PS4 hráči môžu hrať proti sebe

Ak si fanúšikom battle royale hry Apex Legends, máme pre teba vynikajúcu správu. Hra už 6. októbra získa podporu cross-play!

Legendárna hra FarmVille po 11 rokoch končí, na Facebooku ju hrávali milióny ľudí

Od roku 2009 ste si mohli na sociálnej sieti Facebook budovať vlastné hospodárstvo. Pestovať plodiny, chovať zvieratá a zveľaďovať svoj statok rôznymi dekoráciami. Umožňovala to populárna hra FarmVille vývojára Zynga.

Tip na hru: Oddýchnite si pri pôsobivej logickej hre Prune, namiesto 4,49 € stojí len 0,99 €

Prune je jednou z tých hier, ktorú si spustíte a nebudete od nej vedieť odtrhnúť oči. Aspoň v tom prípade, ak obľubujete logické hry s pokojnou atmosférou, originálnym nápadom a očarujúcim minimalistickým vizuálnym spracovaním.

Crysis Remastered na maximálnych detailoch pri viac ako 30 FPS? Vraj to nezvládne ani najlepšia grafická karta

"Neexistuje žiadna grafická karta, ktorá dokáže rozbehnúť Crysis Remastered v 4K rozlíšení a s najvyšším nastavením grafiky pri stabilných 30 FPS."

Samsung organizuje európsky turnaj v PUBG, najlepší hráči si rozdelia 25 000 eur

Spoločnosť Samsung ohlasuje usporiadanie vlastného turnaja v elektronickom športe, ktorý je pomenovaný podľa radu špičkových herných monitorov Odyssey. 

Microsoft za 7,5 miliardy dolárov kúpil Bethesdu. Získal DOOM, Elder Scrolls aj sériu Fallout

"Ikonické franšízy od Bethesdy sa stanú súčasťou Xbox Game Pass, a to pre konzoly aj PC," prehlásil Phil Spencer, šéf Xboxu.

Microsoft Cloud Gaming je tu: Xbox hry si zahráte už aj na smartfónoch a tabletoch

Spoločnosť Microsoft 15. septembra oficiálne spustila svoju platformu pre streamovanie hier, ktorá sa nazýva Cloud Gaming. Pôvodne bola známa pod označením Project xCloud.

Legenda sa vracia! Ubisoft potvrdil remake Prince of Persia: The Sands of Time

Ubisoft pripravuje remake obľúbenej hernej lahôdky, ktorá pôvodne debutovala ešte v roku 2003. Na pulty obchodov sa má dopracovať začiatkom budúceho roku.
Honor Play

Hra PUBG Mobile v Indii skončila. Vláda ju zakázala spolu s ďalšou várkou aplikácií

Battle Royale hra pre mobilné zariadenia z dielne čínskeho štúdia Tencent sa teší veľkej obľube v mnohých krajinách, zaľudnenú Indiu nevynímajúc.

NETFLIX: Tieto filmy a seriály si môžete pozrieť zadarmo a bez registrácie

Streamovací gigant Netflix sa tento týždeň rozhodol, že ponúkne divákom pár vybraných filmov a seriálov, ktoré môžu sledovať (takmer) bez obmedzení.

World of Warcraft prechádza zmenou: Na rozbehnutie Shadowlands už potrebujete SSD disk

Na internete sa objavili minimálne požiadavky pre prichádzajúce rozšírenie World of Warcraft: Shadowlands. Hra bude chcieť SSD disk.

Poliaci hrali DOOM na 1000 FPS: Potrebovali na to takýto počítač

Hlavný vývojár enginov v id Software, Billy Kahn, začiatkom roku povedal, že verzia id Tech 7, ktorá poháňa DOOM Eternal, je hru schopný zobraziť aj pri snímkovaní 1 000 FPS.
pubg mobile

PUBG Mobile dostane veľkú aktualizáciu. Prinesie vyššie FPS a nižšiu úroveň oneskorenia

PUBG Mobile ako jedna z najpopulárnejších hier žánru Battle Royale zaznamenala od svojho uvedenia pre platformy Android a iOS 600 miliónov stiahnutí. Hru aktívne hráva na dennej báze 50 miliónov ľudí.

Ostatní práve čítajú