Google prináša Pixel Buds Pro: Kompaktné slúchadlá s poriadnou výdržou!

Nechýba ani ANC, ktoré má patriť mezdi najlepšie vo svojej triede.

Google to rozbehol naplno. Počas podujatia I/O obohatil svoje portfólio o nemalý počet čerstvých produktov, na ktoré si však ešte chvíľku musíme počkať. Popri troch smartfónoch a hodinkách odhalil aj bezdrôtové slúchadlá Pixel Buds Pro, ktoré svojho nositeľa dokážu potešiť v nejednom ohľade.

Pixel Buds Pro sú prvé bezdrôtové slúchadlá od Google, ktoré prinášajú podporu pre technológiu ANC, čiže potláčanie okolitého hluku. Tá má podľa slov amerického giganta patriť medzi najlepšie vo svojej triede. Potláčanie okolitého hluku sa má dokonca vzťahovať aj na zabudované mikrofóny, vďaka čomu budú telefonáty zrozumiteľnejšie aj v rušných lokalitách, píše mobilenet.cz.

Pixel Buds Pro
Zdroj: Google

Ak patríte do tej skupiny, ktorá má ANC zapnuté nepretržite, môžete rátať s výdržou 7 hodín na jedno nabitie, čo je na dnešný štandard veľmi slušné. Po vypnutí potláčania hluku sa výdrž predlžuje na až 11 hodín.

Ako uvádza The Verge, Pixel Buds Pro ponúkajú rovnaký estetický dizajn ako najaktuálnejší model slúchadiel Pixel Buds, vďaka čomu pohodlne padnú do ucha naozaj každému. Google do nich dokonca zabudoval senzory, ktoré dokážu merať a následne adekvátne prispôsobovať tlak vo zvukovode. V neposlednom rade nemožno zabudnúť ani na certifikáciu IPX4 (odolnosť voči striekajúcej vode).

TIP REDAKCIE
Eleglide T1: Elektrický horský bicykel s fantastickým 100 km dojazdom!
Pixel Buds Pro
Zdroj: Google

Špičkový hardvér, softvér aj algoritmy

Čo sa týka hardvéru, hlavnú úlohu zohráva výkonný 6-jadrový procesor, ktorý spolupracuje s precízne nakalibrovanými ovládačmi a algoritmami pre maximalizáciu používateľského zážitku. Rick Osterloh, viceprezident spoločnosti Google pre zariadenia a služby, Pixel Buds Pro označil za “najlepší mobilný audio hardvér, aký sme kedy navrhli”.

O pohodlie pri používaní slúchadiel sa postarajú aj viaceré šikovné funkcie, ako napríkald Fast Pair či Volume EQ, vďaka ktorej dokážu automaticky optimalizovať zvuk v celom frekvenčnom rozsahu pre zaručenie bohatého zvuku, nech už počúvate pri akejkoľvek hlasitosti. Slúchadlá taktiež bude možné pripojiť k dvom zariadeniam súčasne, čo sa pri slúchadlách naozaj len tak nevidí.

Pixel Buds Pro budú k dispozícii od 21. júla za 199 dolárov, a to v čiernej, modrej, zelenej a červenej farbe.