YouTube vysvetľuje: Režim obraz v obraze na iPhonoch zadarmo nebude

Plnohodnotný režim obraz v obraze si tak v minimálne blízkej dobe budú môcť vychutnať len používatelia Android zariadení, ktorí si pravidelne platia za YouTube Premium.

YouTube nedávno prostredníctvom Twitteru informoval svojich sledovateľov o tom, že do systému iOS 15 prichádza podpora pre režim obraz v obraze. Tento príspevok sa stretol s obrovským pozitívnym ohlasom, nakoľko to vyzeralo, že režim bude dostupný aj pre tých, ktorí si nepredplácajú službu Premium.

Pochopiteľne, platforma si tohto ohlasu všimla a uvedomila si, že vo svojom príspevku nebola úplne presná, informuje MacRumors. Následne ho teda doplnila o nový príspevok (nižšie), v ktorom vysvetlila, že režim obraz v obraze je v rámci YouTube pre iOS stále vo fáze testovania.

Len pre YouTube TV

Ďalej uviedla, že pôvodným príspevkom na sociálnej sieti odkazovala na službu YouTube TV, teda verziu služby určenú na sledovanie televíznych kanálov ako ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN a ďalšie.

TIP REDAKCIE
Ľady sa pohli: Apple už nechce Lightning, USB-C okrem iPhone získajú aj ďalšie produkty!

Dá sa povedať, že YouTube spôsobil obrovský rozruch novinkou, ktorá sa nakoniec vzťahuje na veľmi úzku skupinu užívateľov, a aj to len v rámci USA. Plnohodnotný režim obraz v obraze si tak v minimálne blízkej dobe budú môcť vychutnať len používatelia Android zariadení, ktorí si pravidelne platia za YouTube Premium.