AKTUÁLNE: Radosť ide 4ke po krku: Dátová Radosť za 15 € ponúka až 100 GB dát!

Za hovory aj SMS si musíte platiť.

Virtuálny operátor fungujúci pod krídlami O2 dnes predstavil nový paušál určený pre najväčších milovníkov dátovania. Ponuku rozširuje o program Dátová Radosť. V ponuke operátora bude dostupná od 12. apríla 2022.

Paušál určený pre ľudí, ktorí prevažnú časť paušálu využívajú na dátovanie sprevádza aj možnosť volaní a zasielania SMS či MMS správ. Tie sú však spoplatnené sumou 0,05 €/minúta/SMS/MMS.

100 GB rýchlosťou 10 Mb/s

Dátova Radosť tak dopĺňa Nekonečnú, Veľkú a Malú Radosť, ktoré už operátor ponúka teraz. Cenovo sa radí medzi Nekonečnú (20 € mesačne) a Veľkú Radosť (10 € mesačne). Platnosť zvoleného programu je podobne, ako pri ostatných, 30 dní.

Radosť
Zdroj: Radosť

Po prečerpaní 100 GB predplatených dát vám Radosť pripojenie nevypne. Namiesto toho zníži maximálnu rýchlosť z 10 Mb/s na 2 Mb/s (download), resp. 1 Mb/s (upload). Dovolenkári by mali vedieť, že v zahraničí (EÚ – Zóna 1) môžu vyčerpať až 10 GB dát.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Philips Fidelio L3: Slúchadlá, ktoré dýchajú na krk špičke Sony

Dátová Radosť je jasným odkazom pre najmladšieho operátora, 4ku, že za podobnú cenu dokážu ponúknuť veľmi podobný produkt. A hoc je Dátová Radosť o 1 € drahšia, na rozdiel od 4ky vám umožňuje telefonovať a SMS-kovať. Ak vám záleží skôr na rýchlosti, tú 4ka neobmedzuje.

Je trochu škoda, že Radosť k navýšeniu rýchlosti nepristúpila aspoň pri dátovo založenom programe. Každopádne, ponuka je na stole. Či ju vezmete je len na vás.