Radosť vylepšuje ponuku: Prináša novinku, na ktorú sa čakalo!

Najmladší digitálny operátor Radosť dnešným dňom prináša novú funkciu, na ktorú čakal nejeden záujemca. Operátor cez médiá avizuje, že zákazníci majú po novom možnosť mať aktivovaných aj viac SIM kariet na jedno rodné číslo.

Maximálny počet aktivovaných SIM kariet je pritom stanovený na 30 kusov, pričom 7-dňové skúšobné obdobie zadarmo bude možné len na prvej SIM karte.

Nové SIM karty si podobne ako pri prvej SIM karte môžete aktivovať priamo v aplikácii. Prispôsobené je tomu aj používateľské rozhranie – bude sa medzi nimi možné preklikávať.

Oplatí sa Radosť?

Radosť

Pripomenieme, že operátor Radosť momentálne ponúka tri programy od 5 € do 20 €. V najlacnejšom z nich, Malá Radosť, dostanete 2 GB dát a 100 jednotiek (minúty/SMS/MMS) za 5 € na 30 dní.

O niečo drahšia Veľká Radosť síce stojí už 10 € na 30 dní, no k dispozícii budete mať až 8 GB dát a 200 jednotiek pre volania, SMSky a MMSky.

TIP REDAKCIE
Tablet s výrezom v displeji? Taký má byť Samsung Galaxy Tab S8 Ultra

Azda najzaujímavejší je program Nekonečná Radosť za 20 € na 30 dní, ktorý ponúka neobmedzené volania, SMS, MMS a dokonca aj dáta. Tie sú však v 4G sieti O2 limitované maximálnou rýchlosťou sťahovania 10 Mbit/s. Ak za 1 mesiac prekročíš 100 GB stiahnutých dát, operátor rýchlosť spomalí na 10/2 Mbit/s.

Čo hovoríte na ponuku operátora Radosť? Páči sa vám, čo ponúka?

Total
11
Zdieľaní
Total
11
Zdieľať