SLOBODA na štvrtú: 4ka prináša zdieľaný nekonečný paušál pre až 4 osoby!

Majiteľ tohto paušálu môže zdieľať volania alebo SMS a dáta až s tromi ďalšími účastníkmi (napr. rodinou alebo priateľmi). V prípade plného obsadenia skupiny cena dosahuje 40 € na 30 dní, v prepočte 10 € na jednu SIM kartu.

Mobilný operátor 4ka si uvedomuje vážnosť situácie vo svete, ktorá sa silno týka aj našej, respektíve domácej pôdy. Ako dôkaz uvádza na trh nový nekonečný paušál SLOBODA na štvrtú.

SLOBODA na štvrtú je úplne nový koncept paušálu. Zákazník vďaka nemu môže využívať volania alebo SMS a dáta na až štyroch nezávislých SIM kartách 4ky, a to na jednom paušále za jednu cenu. Jeho benefity tak pocítia predovšetkým rodiny či iné vzájomne blízke skupiny.

“Ekonomická kríza, dvojciferná inflácia a navyše vojna za našimi hranicami. Neľahké časy, ktoré nás čakajú, nás prinútili zamyslieť sa nad tým, ako pomôcť našim zákazníkom. Poznáte nás. Priniesli sme volania za tretinovú cenu oproti konkurencii, priniesli sme ako prví nekonečný dátový paušál a dnes prichádzame s novým konceptom zdieľania minút, SMS či dát v jednom paušále až pre štyroch,” uvádza vedúci produktového oddelenia 4ky, Marek Jánošík.

Ako funguje SLOBODA na štvrtú?

Princíp je veľmi jednoduchý. Majiteľ tohto paušálu môže zdieľať volania alebo SMS a dáta až s tromi ďalšími účastníkmi (napr. rodinou alebo priateľmi). V prípade plného obsadenia skupiny cena dosahuje 40 € na 30 dní, v prepočte 10 € na jednu SIM kartu. Všetci účastníci môžu slobodne využívať nekonečné minúty alebo SMS v celej EÚ a okrem toho aj 4 GB dát, taktiež na celom území EÚ.

SLOBODA na štvrtú taktiež umožňuje majiteľovi dokupovať dátové balíky DÁTA NAVYŠE podľa potrieb ostatných členov skupiny. Tie môžu byť spoločné pre všetkých alebo určené len jednotlivým osobám.

ZDIEĽANÉ DÁTA NAVYŠE pre všetky štyri SIM karty ponúka jeden dátový balík, ktorý je zdieľaný naprieč celou skupinou. Ide o ZDIEĽANÉ NEKONEČNÉ DÁTA v SR, z ktorých 16 GB možno využiť v celej EÚ, za 24 € pre štyri SIM karty na 30 dní.

TIP REDAKCIE
Netflix má problémy: Reklamy prídu skôr než si myslíte. Máme predbežný dátum!

SAMOSTATNÉ DÁTA NAVYŠE pre jednu SIM kartu ponúkajú dáta v troch variantoch:

  • 1 GB v SR a EÚ za 2 € na 30 dní
  • 8 GB v SR (2,67 GB v EÚ) za 4 € na 30 dní
  • NEKONEČNÉ DÁTA v SR (5,33 GB v EÚ) za 8 € na 30 dní

Tieto balíky nie sú zdieľané, a teda môžu byť aplikované len osobitne.

“K základnej SLOBODE na štvrtú, zdieľaným min/SMS a dátam, si môže zákazník dokúpiť aj ďalšie dátové balíčky či už pre všetkých, alebo len pre jednotlivých členov. V maximálnej verzii za 64 Eur si môže štvorčlenná rodina či ľubovoľná skupina štyroch Štvorkárov spolu navzájom zdieľať min/SMS a dáta, teda volať a dátovať donekonečna,” hovorí Andrea Čagalová, senior manažérka pre produkt a propozície 4ka.

Zdroj: 4ka (TS)

Ako si nastaviť SLOBODA na štvrtú?

Paušál si zákazník môže zakúpiť vo vybraných predajniach operátora 4ka. Pohodlnejšou alternatívou je e-shop. Existujúci zákazníci majú možnosť aktivácie k dispozícii aj cez zákaznícký portál Moja zóna alebo mobilnú aplikáciu Moja 4ka.

  1. Kúpte si SIM kartu 4ka so zdieľaným nekonečným paušálom SLOBODA na štvrtú cez e-shop alebo v predajnej sieti 4ky
  2. Zaregistrujte sa na webe 4ky a stiahnite si aplikáciu Moja 4ka
  3. Pridajte si do paušálu SLOBODA na štvrtú čísla ďalších užívateľov. Na tieto čísla následne príde pozvánka formou SMS, ktorú je potrebné potvrdiť spätnou SMS v tvare “CHCEM” na číslo 950

SLOBODA na štvrtú

SLOBODA na štvrtúZdieľané nekonečné volania/SMS
4 GB dát v SR a EÚ
(pre 4 SIM karty)
40 €/30 dní
(10 €/SIM)

Dátové balíky

ZDIEĽANÉ NEKONEČNÉ DÁTA v SRZdieľané nekonečné dáta v SR
16 GB v EÚ
(pre 4 SIM karty)
24 €/30 dní
(6 €/SIM)
1 GB v SR1 GB dát v SR a EÚ
(pre 1 SIM kartu)
2 €/30 dní
8 GB v SR8 GB dát v SR
2,67 GB v EÚ
(pre 1 SIM kartu)
4 €/30 dní
NEKONEČNÉ DÁTA v SRNekonečné dáta v SR
5,33 GB v EÚ
(pre 1 SIM kartu)
8 €/30 dní
Total
26
Zdieľaní
Total
26
Zdieľať