Xiaomi Buds 3T Pro OFICIÁLNE: Domáce kino len pre vaše uši

Cena nie je najnižšia, no za kvalitu sa jednoducho platí. Xiaomi Buds 3T Pro budú štartovať na hranici 199 dolárov.

Xiaomi dnes okrem prémiových smartfónov či hodiniek uviedlo na globálny trh aj prémiové bezdrôtové slúchadlá Buds 3T Pro. Ponúkajú vynikajúcu kombináciu hardvéru a softvéru, vďaka čomu vedia sľúbiť prvotriedny audio zážitok pre každého, bez ohľadu na preferovaný žáner hudby či akéhokoľvek iného obsahu.

Xiaomi Buds 3T Pro disponujú viacerými nevyhnutnými komponentami, ktoré výrobca vyšperkoval pre maximalizáciu používateľského zážitku. Nechýba napríklad 10 mm dynamický menič s dvojitým magnetom a sekcionálnou DLC povrchovou úpravou či podpora pre zvukový kodek LHDC 4.0.

Zdroj: Xiaomi

Potláčanie okolitého hluku do až 40 dB

Okrem toho slúchadlá disponujú efektívnou technológiou potláčania okolitého hluku, skrátene ANC. K dispozícii sú tri režimy, pričom v najvyššom nastavení dokážu eliminovať okolitý hluk o hlasitosti až 40 dB.

Pre uľahčenie narábania s touto technológiou môže používateľ zvoliť adaptívne prepínanie medzi jednotlivými režimami, pri ktorom budú slúchadlá registrovať a vyhodnocovať hluky v jeho prostredí. Alternatívou je transparentný režim, ktorý naopak prepúšťa okolitý hluk a uľahčuje tak komunikáciu s okolitým svetom.

Zdroj: Xiaomi

Kvalita domáceho kina aj pri pohybe

Xiaomi Buds 3T Pro sú ďalej vybavené funkciou Dimensional Audio novej generácie, ktorá zaručuje 360-stupňovú zvukovú kulisu porovnateľnú s domácim kinom či dokonca aj živým koncertom. V neposlednom rade nemožno vynechať ani režim Track Head Movement, vďaka ktorému dokážu slúchadlá zachovať kvalitu zvukového detailu aj pri pohybe hlavy, čo sa hodí napríklad pri cvičení.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Slovákom spustili registráciu na Disney+. Ak to stihneš, získaš 20 % zľavu!

Hudba na celý deň

Prémiové slúchadlá od Xiaomi, ktoré umožňujú pripojenie až dvoch zariadení súčasne, dokážu na jedno nabitie vydržať až 6 hodín, s puzdrom dokonca až 24 hodín. Pre maximalizáciu komfortu sa výrobca rozhodol puzdro vybaviť aj podporou pre bezdrôtové nabíjanie.

Xiaomi Buds 3T Pro: Za kvalitu sa platí

A koľko stoja? Cena nie je najnižšia, no za kvalitu sa jednoducho platí. Xiaomi Buds 3T Pro budú štartovať na hranici 199 dolárov.

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať