Luxus pre luxus: Gucci prichádza s puzdrom pre AirPods Max, stojí takmer 1 000 dolárov

Ak by ste chceli zladiť celú svoju jabĺčkovú kolekciu, môžete si zakúpiť aj puzdro pre iPhone 12 Pro Max, ktorého cena činí 530 dolárov.

Keď máte peniaze na drahú elektroniku, máte peniaze aj na drahé prílušenstvo. Týmto heslom sa zrejme riadila módna značka Gucci, keď navrhovala svoje luxusné puzdro pre slúchadlá AirPods Max. Stojí totiž takmer štvorcifernú sumu.

Toto puzdro je možné zakúpiť na oficiálnom e-shope Gucci. Ide o exkluzívny kúsok, ktorý spája prvky moderného a vintage dizajnu. Vnútornú stranu vypĺňa nápis “Hodiernum”, čo je latinské slovo znamenajúce “patriaci súčasnosti”, píše MacRumors.

Gucci uvádza, že puzdro je vyrobené z ekologických materiálov a hnedej kože, pričom prichádza aj s ramenným popruhom a gombíkom pre zaistenie maximálnej ochrany slúchadiel. Ich hlavový most vyčnieva, vďaka čomu dokáže zároveň slúžiť aj ako úchyt pre jednoduché prenášanie.

Samotné slúchadlá AirPods Max stoja okolo 550 dolárov. A puzdro? To je na e-shope dostupné za 980 dolárov, pričom k dispozícii je aj možnosť nákupu na splátky.

TIP REDAKCIE
Rusko úplne skazilo vesmírnu misiu: Vojenský satelit sa ani nezapol, spadne na Zem

A ak by ste chceli zladiť celú svoju jabĺčkovú kolekciu, môžete si zakúpiť aj puzdro pre iPhone 12 Pro Max, ktorého cena predstavuje 530 dolárov. Zdá sa, že verzie pre iPhone 13 zatiaľ nie sú k dispozícii. Gucci dokonca nešetrí cenovkami ani pri menších produktoch, ako je puzdro pre AirPods Pro. To vychádza na 620 dolárov.

Total
17
Zdieľaní
Total
17
Zdieľať