Futurama je späť! Pribudnú nové diely, na seriáli budú pracovať pôvodní autori

Tešiť sa môžeme aj na pôvodných dabérov. Váha jedine John DiMaggio, ktorý daboval Bendera.

Intergalaktická partia priateľov sa vráti na televízne obrazovky. Animovaný seriál z prostredia Nového New Yorku obľúbený miliónmi ľudí po celom svete hlási veľký návrat. Po takmer desiatich rokoch od odvysielania poslednej série sa naň môžu tešiť všetci priaznivci tohto kultového seriálu.

Aby toho nebolo málo, do projektu sa vracajú aj pôvodní dabéri. Chýba však posledný – John DiMaggio, ktorý sa preslávil excentrickou postavičkou Bender.

Za Futuramou stojí tvorca Matt Groening, ktorý je zároveň otcom kultových Simpsonovcov. Keď seriál v roku 2013 skončil, mnoho ľudí ostalo sklamaných a mnoho sa s tým dokonca nevedelo zmieriť. Návrat však pripúšťal aj samotný tvorca, ktorého nakoniec prehovorila služba Hulu. Tá sa projektu ujala, a tak sa môžeme tešiť na nové časti. Na tie si však, pochopiteľne, chvíľu počkáme.

20 epizód už budúci rok

Spoločnosť Hulu si objednala (zatiaľ) celkom 20 nových epizód, ktorých súčasťou bude aj pôvodné dabingované obsadenie. Pred mikrofóny sa tak vráti Billy West, Katey Sagal, Tress MacNeille, Maurice LaMarche, Lauren Tom, Phil LaMarr a David Herman.

TIP REDAKCIE
Začal sa šíriť nový typ kliešťa: Jedno uhryznutie spôsobuje alergiu na mäso

Ak pôjde všetko podľa plánov, skupinka intergalaktických priateľov sa na obrazovky vráti už budúci rok. Práce na nových epizódach však majú začať ešte tento rok. Slovenskí fanúšikovia si nové časti budú môcť pozrieť v službe Disney+, ktorá na Slovensko príde už toto leto.