Xiaomi chystá globálny debut MIUI 13: Predstavenie už o pár dní, vieme podrobnosti!

MIUI 13 si v priebehu posledných týždňov našiel cestu do mnohých obľúbených zariadení, no zatiaľ len tých v Číne.

Xiaomi koncom minulého roku popri sérii Xiaomi 12 odhalil aj svoju novú verziu rozhrania MIUI 13, avšak len pre domáci trh. Kedy príde rad na ostatné krajiny? Podľa všetkého už o pár dní. Ako píše server Gizmochina, globálny debut čerstvého rozhrania má byť naplánovaný na 26. januára. Počas tohto podujatia nám bude predstavený aj rad Redmi Note 11.

Náznak blížiaceho sa debutu prišiel od oficiálneho konta MIUI na Twitteri. “Nadišiel čas,” uvádza sa v príspevku.

MIUI 13 si v priebehu posledných týždňov našiel cestu do mnohých obľúbených zariadení, no zatiaľ len tých v Číne. Spolu s novou verziou sa do zariadení dostavuje aj Android 12. Pripravené už majú byť aj aktualizácie pre modely mimo domáceho trhu, Xiaomi však zrejme chce odštartovať proces šírenia vo svojom tradičnom štýle, čiže za sprievodu veľkolepého podujatia.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Dajte si obrovský POZOR. Toto číslo vám cez SMSky potichu ukradne peniaze!

Prvé aktualizácie dorazia v najbližších týždňoch

Väčšina zariadení mimo Číny by sa mala aktualizácie na MIUI 13 dočkať v priebehu prvých mesiacov tohto roku. To znamená, že niektoré modely by ju mohli získať už začiatkom februára. Celkovo má doraziť do vyše stovky zariadení. Kompletný zoznam si môžete pozrieť v samostatnom článku, ktorý nájdete v tomto odkaze.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať