ZOZNAM: Tieto zariadenia získajú na aktualizáciu na MIUI 13

MIUI 13 má byť založený na kľúčových prvkoch systémov Android 11 a 12. Zameranie pripadlo predovšetkým na vizuálne prevedenie v podobe nových ikon pre aplikácie a widgety.

Xiaomi popri nových smartfónoch odhalilo kľúčové detaily týkajúce sa jeho nového rozhrania MIUI 13. Po novom poznáme nielen to, ktoré zariadenia sa dočkajú vytúženej aktualizácie, ale aj približný časový rozvrh. Téme sa venuje publikácia Gizchina.

Aktualizáciu na MIUI 13 získa skutočne ohromný počet zariadení, o čom sa špekulovalo ešte koncom novembra. Tieto zariadenia sú rozdelené do piatich časových okien. Pochopiteľne, niektoré si počkajú o čosi dlhšie ako ostatné. Kompletný zoznam podporovaných smartfónov nájdete nižšie.

28. novembra bolo MIUI 13 sprístupnené pre modely Xiaomi Mix 4, rad Xiaomi 11 a Redmi K40. Nasledovať bude “prvá skupina”, ktorá získa aktualizáciu niekedy v priebehu januára a februára. Druhá si počká do marca až mája a tretia do konca mája.

MIUI 13 má byť založený na kľúčových prvkoch systémov Android 11 a 12. Zameranie pripadlo predovšetkým na vizuálne prevedenie v podobe nových ikon pre aplikácie a widgety. Vylepšenia sa však dočkal aj celkový výkon, bezpečnosť a stabilita.

TIP REDAKCIE
OnePlus 10 Pro sa bude mimo Číny predávať s odlišnou výbavou. Čo si pod tým máme predstaviť?

Aktuálna cena modelu Xiaomi Mi 11

Total
14
Zdieľaní
Total
14
Zdieľať