galaxy s22 ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra v celej svojej kráse: Pozrite si reálne zábery!

Dá sa povedať, že Galaxy Note neskončil, len sa stal súčasťou série Galaxy S. A treba uznať, že zo strany Samsungu ide o šikovné rozhodnutie.

Galaxy S22 Ultra bude najvyšším modelom z očakávanej série vlajkových lodí od spoločnosti Samsung. Rad s označením Galaxy S22 sa nám má ukázať v priebehu februára, o čom sme vás informovali v samostatnom článku. No aj napriek tomu, že sa predstavenie zariadení oneskorí, dá sa povedať, že už teraz o nich vieme takmer všetko. Bystrému oku informátorov pritom neunikol ani dizajn.

Ako píše server SamMobile, informátor vystupujúci ako @hypark22 na Twitteri zverejnil niekoľko fotografií, ktoré v celej kráse zachytávajú elegantné krivky vlajkového modelu Galaxy S22 Ultra. Môžeme si všimnúť chýbajúceho foto modulu, pričom jednotlivé objektívy po novom vystupujú priamo z chrbta zariadenia. Do očí však bije predovšetkým náramná podobnosť vizuálneho prevedenia so starým známym Galaxy Note, od ktorého mal výrobca upustiť v prospech skladačiek.

Dá sa povedať, že Galaxy Note neskončil, len sa stal súčasťou série Galaxy S. A treba uznať, že zo strany Samsungu ide o šikovné rozhodnutie. Chce čo najviac propagovať svoje skladacie smartfóny v podobe Galaxy Z Fold a Galaxy Z Flip. Nahradil ich tak za Galaxy Note, ktorý presunul do radu Galaxy S. Viac menej to vyzerá, že jediným rozdielom bude názov. Nič iné.

TIP REDAKCIE
YouTube testuje novú funkciu: Algoritmus za vás vyberie 20 videí a stiahne ich pre offline pozerenie

Samsung Galaxy S22 Ultra: Očakávané špecifikácie

Čo sa týka výbavy, Galaxy S22 Ultra ponúkne 6,8-palcový displej s adaptívnou obnovovacou frekvenciou až do 120 Hz a podporou pre HDR10+. Interiér má vypĺňať čipset Snapdragon 8 Gen 1 alebo Exynos 2200 (v závislosti od trhu) a 5 000 mAh batéria s podporou pre nie rekordné, no stále rýchle 45 W nabíjanie.

Zadná strana ponúkne zostavu štyroch fotoaparátov. Skladať sa bude zo 108 Mpx hlavného snímača obrazu, 12 Mpx širokouhlého senzora a dvoch 10 Mpx teleobjektívov s 3-násobným a 10-násobným optickým zoomom. Hranatému telu nebude chýbať ani certifikácia IP68, čiže solídna odolnosť voči vode a prachu.

Aktuálna cena modelu Samsung Galaxy S21 Ultra

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať