antutu

Realme to rozbehne naplno: Budúci rok vydá vlajkovú loď, stáť môže okolo 800 €

Viceprezident spoločnosti prezradil, že zariadenie bude stáť okolo 5 000 čínskych jüanov, čo v prepočte a po zarátaní dane vychádza na zhruba 812 eur.

Realme, spoločnosť spadajúca pod Oppo, na trhu aktuálne pôsobí ako renomovaný výrobca cenovo dostupnejších smartfónov. Aj napriek nižším cenovkám však jeho zariadenia vždy ponúkajú nadpriemernú výbavu. Samozrejme, s vlajkovými loďami ich (zatiaľ) nemožno porovnávať.

Realme má však oveľa väčšie ambície, než je mid-range segment. Ako píše server NDTV Gadgets, viceprezident spoločnosti, Xu Qi, počas China Mobile Global Partners Conference prehlásil, že spoločnosť v budúcom roku vstúpi aj do priestoru špičkových zariadení.

Znamená to jediné – Realme v budúcom roku konečne predstaví plnohodnotnú vlajkovú loď. Viceprezident spoločnosti síce neprezradil názov či výbavu predmetného zariadenia, avšak prezradil, že jeho cena sa bude pohybovať okolo 5 000 čínskych jüanov, čo v prepočte vychádza na približne 677 eur. Keď k tejto sume prirátame bežnú daň, získame čiastku 812 eur.

realme GT

Podľa správy od ITHome mal Qi počas konferencie oznámiť prípravu viacerých high-end zariadení, ktoré by mali debutovať počas budúceho roku. Ani v tomto prípade sme sa však podrobnejších detailov nedočkali.

TIP REDAKCIE
Muž do Severnej Kórey prepašoval kópiu Squid Game. Dostal trest smrti

Smartfóny od Realme sú dostupné aj u nás, pričom niektoré modely je možné zakúpiť už za 100 eur. Nájdu sa však aj varianty, ktoré sa predávajú za 450 až 570 eur, ako napríklad Realme GT.

Aktuálna cena modelu Realme GT (256 GB)

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať