Monštrum z Číny: Realme GT bude stáť 549 €, ponúkne výbavu vlajkovej lodi!

Najlacnejší smartfón s procesorom Snapdragon 888.

Realme je relatívne mladý výrobca smartfónov s veľkými plánmi. Svojimi cieľmi trochu pripomína Xiaomi v začiatkoch, čo sa odrazilo aj na agresívnej cenovej politike. Pekným príkladom je chystaný Realme GT, absolútna novinka hrnúca sa do Európy.

Stáť má totiž len 549 € (aj napriek tomu, že sa najprv hovorilo o 400 €). Kuriozitou je, že má byť najlacnejším smartfónom s vlajkovým procesorom Snapdragon 888 v Európe.

Telefón sa objavil na oficiálnej stránke Realme.com, kde spoločnosť okrem iného uviedla, že sa bude dať zakúpiť v Belgicku, Nemecku, Luxembursku a Portugalsku. Vzhľadom na to, že výrobca má silné zastúpenie aj v susednom Česku sa dá očakávať, že možnosť kúpiť si ho dostaneme aj my na Slovensku.

Realme GT

Zariadenie okrem špičkovej procesorovej sady ponúkne aj 12 GB operačnej pamäte RAM, 256 GB úložisko a ak by sme mali vychádzať z čínskej verzie, tak aj 64 Mpx hlavný senzor, 8 Mpx ultraširokouhlý senzor a 2 Mpx macro senzor. Chýbať nebude ani 6,43-palcový 120 Hz OLED displej a 4 500 mAh batéria so 65 W rýchlonabíjaním.

TIP REDAKCIE
Obrovský pokrok: Americkí chirurgovia úspešne transplantovali prasaciu obličku do ľudského tela!
Total
16
Zdieľaní
Total
16
Zdieľať