pubg mobile

PUBG: New State je tu. Hra je dostupná pre Android a iOS!

Battle Royale novej generácie.

Ak si radi krátite čas hrou PUBG Mobile, svoje rýchle reakcie a tímového bojového ducha môžete presmerovať do hry PUBG: New State, ktorá oficiálne vyšla dnes nadránom.

Nedočkavci už majú hru PUBG: New State pravdepodobne nainštalovanú v smartfóne. Registrovaní používatelia totižto dostali upozornenie hneď, ako sa objavila v obchodoch s aplikáciami.

Titul New State sa od pôvodnej Battle Royale koncepcie príliš neodkláňa, čo je dobre. Dá sa povedať, že ide vylepšenú verziu hry PUBG Mobile, ktorej dianie bolo posunuté do budúcnosti, do roku 2051.

pubg new state

V hre napríklad pribudli nové prostredia (Erangel zostáva v hre), systém upravovania zbraní a pár futuristických prvkov. O žiadne prehnané sci-fi našťastie nejde. Vydavateľ, štúdio Krafton, spustenie hry neobmedzil na pár vybraných krajín.

Naopak, hra sa dá od dnešného dňa stiahnuť vo viac ako 200 krajinách sveta, dostupná je v 17 jazykových mutáciách. Krafton okrem toho zverejnil minimálne požiadavky, ktoré musí smartfón spĺňať na to, aby si s hrou poradil. Vyzerajú nasledovne:

TIP REDAKCIE
Honor 60 a Honor 60 Pro sa odhalili na fotografiách, poznáme aj časť špecifikácií
  • 64-bitový procesor
  • 2 GB operačná pamäť
  • Operačný systém Android 6.0
  • Podpora pre Vulkan 1.1/Open GL 3.1

PUBG: New State by podľa minimálnych požiadaviek mali rozbehnúť aj staršie, resp. menej výkonné smartfóny. Prirodzene, čím výkonnejší procesor a vyššia kapacita RAM, tým lepšie.

V prvom vydaní hry môžete natrafiť na problémy s prihlasovaním, pripojením k serverom, grafikou alebo abnormálnym zobrazením farieb.

Hra okrem toho nemusí fungovať, pokiaľ máte v smartfóne zapnutú funkciu ladenia cez USB. Nájdete ju v nastaveniach, v časti Systém a aktualizácie, kde vyhľadajte záložku Možnosti pre vývojárov.

Hra má očividne viac problémov, ako by si vývojári želali. Hodnotenie v obchode Play nie je extra vysoké, hra (zatiaľ) dostala len 3,6 z 5 hviezdy. Aká novinka je, sa môžete presvedčiť na vlastnej koži. PUBG: New State pre Android sťahujte TU a verziu pre iOS TU.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať