aplikacie

Ušetríte aj 30 €: Hviezdna mapa, počasie alebo hit Monument Valley. Všetky aplikácie a hry v zľave

Pár tipov z obchodu Play.

Ak ste nepodľahli odvšadiaľ vykúkajúcim zľavám zabaleným do čarovného zaklínadla Čierny piatok, no napriek tomu by ste chceli minúť aspoň pár eur, zadovážiť si môžete mobilné aplikácie a najmä hry za zvýhodnenú cenu.

V obchode Play sa v týchto dňoch objavilo hneď niekoľko aplikácií a hier v zľave. Z množstva sme vybrali pár kúskov, ktoré sa tešia kladným hodnoteniam a majú na konte patričný počet stiahnutí.

Mobilné hry pomôžu s krátením času počas dlhých zimných večerov (a aktuálnej epidemickej uzávery), vybrané aplikácie vás zase pripravia na vrtochy mrazivého počasia a ukážu vám, čo všetko sa nachádza nad vašimi hlavami, na tmavej oblohe.

Aj keď niektoré uvedené aplikácie a hry nepatria medzi najlacnejšie, zostanú vám natrvalo. Zároveň sa s nimi môžete zabávať dlhšiu dobu než iba pár minút, po ktorých by vás omrzeli.

Výber začneme dvomi aplikáciami – nádherne spracovanou mapou hviezdnej oblohy Stellarium Plus s krásnou grafikou a jednoduchým ovládaním. Digitálne planetárium zobrazí hviezdy, súhvezdia, planéty, kométy, satelity a ďalšie objekty hlbokého vesmíru v reálnom čase. Cena aplikácie klesla zo 16,99 eur na 9,99 eur a nájdete ju TU.

aplikacie
Foto: Google Play

Druhou aplikáciou je počasie YoWindow. Bežne stojí 9,99 eur, teraz sa dá stiahnuť za 5,99 eur. Aplikácia je natlačená meteorologickými údajmi, predpoveďami a ďalšími prvkami s animáciou krajiny, ktorá sa mení v závislosti od ročných období.

Kvalitných aplikácií počasia je v obchode Play niekoľko. Najradšej máme
Today Weather, no kto hľadá zmenu, nástroj YoWindow by mal poslúžiť dobre. Aplikáciu sťahujte TU.

TIP REDAKCIE
OnePlus 10 Pro oficiálne: Prvotriedny výkon si najskôr užijú zákazníci v Číne
pocasie
Foto: Google Play

Medzi hrami sme takmer nič nezvyčajne nenašli. Obľúbené tituly zvučných mien sú ale stávkou na istotu a sľubujú kvalitnú zábavu na každom Android smartfóne a tablete. Vo výbere nesmie chýbať klasika – Monument Valley (2,99 eur – 1,39 eur) a Monument Valley 2 (5,49 eur2,79 eur).

monument valley 2
Foto: Google Play

Ďalšou hrou v zľave je zábavná simulácia jazdy na vodných skútroch, titul Riptide GP: Renegade (2,99 eur0,99 eur). Siahnuť môžete aj po mimozemskej stratégii
XCOM: Enemy Within v cene 1,99 eur namiesto pôvodných 5,49 eur. Nadšencov taktických hier by mal taktiež potešiť titul Crying Suns (8,99 eur5,99 eur).

hry
Foto: Google Play

Chcete sa zlepšiť v kráľovskej hre, teda šachu? Mobilný tréner Chess Coach Pro vás naučí nové stratégie a ťahy, ktorými môžete ohurovať svojich súperov. Cena hry klesla z 9,49 eur na 6,49 eur.

So zabíjaním voľného času určite pomôže plošinovka Ordia, ktorú môžete pohodlne ovládať jedným prstom. Okrem iného sa vám odmení peknými animáciami a zvukovými efektmi. Namiesto 4,49 eur vás bude stáť 1,99 eur.

aplikácie
Foto: Google Play

Zľavy na aplikácie a hry môžu byť iba krátkodobé, preto s inštaláciou neváhajte. Ak ste v obchode Google Play (alebo v inom) našli ďalší zaujímavý tovar za výhodnejšiu cenu, podeľte sa s nálezom v diskusii a inšpirujte ďalších používateľov.

 

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať