4ka

4ka odmeňuje verných zákazníkov, získať môžu extra dáta navyše

Podmienkou je pravidelná obnova služieb.

Mobilný operátor 4ka predstavil v druhej polovici októbra vianočnú ponuku s bonusom na zariadenie alebo paušály SLOBODA na 30 dní za 4 eurá. Teraz prichádza s ďalším benefitom – odmenou pre verných zákazníkov.

Všetci zákazníci operátora 4ka, ktorí si do 31.1.2022 aktivujú dátový balík GIGA či ktorýkoľvek z paušálov SLOBODA+ s automatickou obnovou, získajú ako benefit dáta navyše, a to natrvalo.

2x dát za pravidelnú obnovu GIGA balíka

Každý zákazník, ktorý si aktivuje dátový balík GIGA s obnovou, môže získať nový dátový balík 2 GIGA, teda až dvojnásobok dát – 2 GB dát v SR za rovnakú cenu 2 eurá.

Benefit platí od aktivácie balíka pre každý ďalší obnovený balík natrvalo, resp. do prerušenia automatickej obnovy GIGA balíka. Dáta v balíku GIGA je možné využiť v 4G sieti 4ky a taktiež v 3G sieti roamingového partnera v SR. Zároveň je možné 1,33 GB čerpať aj v EÚ.

Dátový balíček GIGA s automatickou obnovou sa dá aktivovať jednoducho: Prostredníctvom aplikácie Moja 4ka, v sekcii Moja zóna na webe operátora alebo cez SMS. Na číslo 950 stačí zaslať bezplatnú správu s textom GIGA.

Správa s textom GIGA STOP na rovnaké číslo balíček deaktivuje. Pre overenie stavu stačí zaslať na číslo 950 SMS s textom GIGA STAV.

TIP REDAKCIE
Poznámky Alberta Einsteina ku teórii relativity vydražili za rekordnú cenu: Predali sa za 11,6 milióna eur

GB navyše pre verných s paušálmi SLOBODA+

Každý zákazník, ktorý si aktivuje akúkoľvek paušál SLOBODA+ a bude si ho pravidelne bez prerušenia obnovovať, či už prostredníctvom kreditu alebo cez platobnú kartu, získa navyše 4 GB dát v SR.

Benefit je tak možné využiť pri pravidelnej obnove paušálov SLOBODA 100+, SLOBODA 300+ a SLOBODA NEKONEČNO+. Benefit, podobne ako u balíka GIGA, platí po celú dobu používania s pravidelnou obnovou.

Napríklad, pri pravidelnej obnove paušálu SLOBODA 100+ zákazník získa až 15 GB dát v celej SR (z toho 3,78 GB v EÚ) za 10 eur a k tomu aj 100 minút/SMS v SR, či až 20 GB v celej SR (z toho 3.78 GB v EÚ) za 14 eur s paušálom SLOBODA 300+ a k tomu 300 minút/SMS v SR.

Automatickú obnovu paušálu SLOBODA+ si môžete zapnúť v zákazníckej sekcii Moja zóna na webe 4ky. Po registrácii pridáte svoje telefónne číslo a uložíte údaje z platobnej karty.

Všetky informácie k tejto časti vianočnej ponuky nájdete na webe 4ka.sk/tober.

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať