Od žartu až po skutočný produkt: Xbox začína s predajom svojej mini chladničky, príde aj na Slovensko!

Microsoft svoj nový produkt s názvom Xbox Mini Fridge predstavil ako “najvýkonnejšiu mini chladničku na svete”.

Čo bolo raz vtipom, dnes je realitou. Keď Microsoft predstavil novú generáciu konzoly Xbox, mnohí kritizovali jej vzhľad. Gigant si však z posmeškov ťažkú hlavu nerobil, práve naopak, zobral ich s veľkým nadhľadom, čo dokázal predstavením mini chladničky s rovnakým dizajnom, aký uplatnil pri novom Xboxe.

Microsoft svoj nový produkt s názvom Xbox Mini Fridge predstavil ako “najvýkonnejšiu mini chladničku na svete”. Sľúbil, že bude schopná súčasne chladiť až 12 plechoviek nápojov, pričom na dvere umiestnil dve poličky, a to pre prípad, keby si hráči chceli počas svojich maratónov do niečoho zahryznúť. Na prednej strane dokonca možno nájsť aj USB port, cez ktorý si užívateľ môže nabíjať napríklad telefón.

Čo takýto spotrebič stojí a kde sa bude dať kúpiť? Microsoft sprístupní predobjednávky na novú Xbox Mini Fridge už 19. októbra, čiže zajtra, a to vo Veľkej Británii, Spojených štátoch amerických a aj v Európe. Cena bola nastavená na pomerne sympatických 99 €. Prvé kusy by sa mali začať expedovať v priebehu decembra, píše The Verge.

TIP REDAKCIE
Posledné varovanie: Elon Musk sa vyhráža známej banke 1-hviezdičkovým hodnotením

V súvislosti s distribúciou sa Microsoft spojil s obchodnými reťazcami Target, GameStop, Micromania a Toynk. U nás si ju budete môcť zakúpiť aj z Alzy.

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať