nothing

Spoločnosť Nothing to roztočí: Budúci rok príde s prvým smartfónom!

Hoci podrobnejšie detaily zatiaľ nepoznáme, predpokladá sa, že smartfón debutuje niekedy začiatkom budúceho roku.

Spoločnosť Nothing doposiaľ vydala len jediný fyzický produkt – slúchadlá Nothing Ear (1), ktoré sa vyznačujú predovšetkým svojím prihľadným dizajnom a pomerne sympatickou cenou vo výške 99 €. Podľa novej správy od 91Mobiles, na ktorú upozornil server XDA-Developers, však čoskoro obohatí svoje portfólio o ďalšie, tentokrát o niečo väčšie zariadenie.

Spoločnosť vznikla pod rukami Carla Peia, ktorý predtým zastával funkciu riaditeľa OnePlus, renomovaného výrobcu smartfónov a inej malej spotrebnej elektroniky. Zlom prišiel po predstavení modelu OnePlus 8T, kedy Pei oznámil svoj odchod. Chcel sa totiž venovať projektu, pri ktorom by mohol realizovať všetky svoje inovatívne nápady.

“Premýšľali sme nad všetkým, prišli sme s ničím,” prehlásil Pei, čím položil základy novej firmy s názvom Nothing. Špekulovalo sa, že jej zameranie bude predovšetkým na audio, čo sa neskôr aj potvrdilo, keď nám boli predstavené slúchadlá Nothing Ear (1). Najnovšie správy však naznačujú, že budúci rok výrobca rozšíri svoje portfólio o nový produkt. Malo by ísť o smartfón.

TIP REDAKCIE
Vedci vyvinuli nový implantát: Po zavedení do tela sa rozpustí

Už o pár mesiacov

Táto novinka prichádza krátko po tom, ako Nothing uzavrel spoluprácu s Qualcomm, renomovaným výrobcom procesorov. Hoci podrobnejšie detaily zatiaľ nepoznáme, predpokladá sa, že smartfón debutuje niekedy začiatkom budúceho roku. Ešte predtým by spoločnosť mala predstaviť svojú prvú power banku s názvom Nothing Power (1).

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať