Z vtipu realita: Mini chladnička v tvare Xbox Series X dorazí niekedy okolo Vianoc

“Najvýkonnejšia mini chladnička na svete”.

Keď Microsoft predstavil novú generáciu konzoly Xbox, mnohí boli milo i nemilo prekvapení jej vzhľadom. Samozrejme, netrvalo dlho a po internete sa začali objavovať vtipné koláže, ktoré si uťahovali z dizajnu novej Xbox Series X. Podobného osudu sa neskôr dočkala aj konkurencia od Sony, PlayStation 5.

Mnohí kritizovali vzhľad Xbox Series X so slovami, že vyzerá skôr ako malá chladnička alebo monolit zo sci-fi filmov, než ako špičková herná konzola. Microsoftu neostávalo nič iné, než brať túto kritiku s nadhľadom. Podľa všetkého však ale urobil viac než to – posmešky z dizajnu aplikoval a premenil na reálny projekt.

Nový Xbox Series X
Xbox Series X

Xbox Mini Fridge

Áno, Microsoft vyrobí a prinesie na trh chladničku v tvare konzoly Xbox Series X. Údajne pôjde o “najvýkonnejšiu mini chladničku na svete”, ktorá bude schopná naraz chladiť minimálne 9 plechoviek užívateľom obľúbeného nápoja. Žiaľ, presný dátum, kedy chladnička dorazí, trhy, kde sa bude predávať a množstvo, ktoré gigant vyrobí, nepoznáme. S istotou však vieme, že debutuje niekedy počas vianočných sviatkov, informuje server GeekWire.

TIP REDAKCIE
Lacnejšie to nejde: Originálna licencia Windows 11 za 11 eur, Office 2021 už len za 29,99 eur!

Ak vás zaujíma, ako asi môže takáto chladnička vyzerať (ak priame prirovnanie ku konzole nestačí), môžete si pozrieť oficiálnu upútavku (nižšie).