galaxy z fold 3

Galaxy Z Fold 3 spadol počas jazdy na bicykli. Skončil v plameňoch

Christian mal po páde zariadenie odoslať na výmenu. Počas toho, ako ho zabaľoval do krabice, však začalo vypúšťať hustý dym. Neostala mu vraj iná možnosť, ako smartfón odhodiť do garáže.

Samsung a oheň rozhodne nie sú najlepší kamaráti, a to predovšetkým po škandáli spojenom s Galaxy Note 7, ktorého batéria mala nepríjemnú tendenciu vybuchovať. Situácia napokon dospela do takého štádia, že telefón zakázali na palube lietadiel a výrobca musel poškodené kusy úplne stiahnuť z trhu.

Hoci išlo o výnimočný prípad, ktorý sa neskôr už neopakoval, z času na čas sa nejaký ten smartfón vznieti. Naposledy sa tak stalo v auguste, kedy sa na palube lietadla vznietil Galaxy A21. Najnovší prípad samovznietenia sa týka skladacej vlajkovej lode Galaxy Z Fold 3, ktorú Samsung predstavil toto leto. Informuje o ňom server Gizchina.

Chad Christian, ktorý smartfón vlastnil, tvrdí, že mu spadol počas jazdy na bicykli, čo spôsobilo značné nielen vonkajšie, ale aj vnútorné poškodenie, nakoľko len pár dní na to sa zariadenie samo od seba vznietilo.

Christian mal po páde zariadenie odoslať na výmenu. Počas toho, ako ho zabaľoval do krabice, však začalo vypúšťať hustý dym. Neostala mu vraj iná možnosť, ako smartfón odhodiť do garáže, aby sa ochránil pred možnou explóziou.

TIP REDAKCIE
Google odhalil podrobnosti čipsetu Tensor: S čím presne máme tú česť?

Aj napriek tomuto nepríjemnému zážitku však tvrdí, že vzplanutie Galaxy Z Fold 3 nemožno prirovnať k incidentu spojenom s Galaxy Note 7. Ten končil v plameňoch samovoľne. Christian si je istý, že pri jeho skladačke boli plamene výsledkom práve nedávneho pádu z bicykla, ktorý musel vážne poškodiť jej integritu.

Nič nie je dokonalé, aj keď je reč o smartfóne za takmer 2 000 €. Je pravda, že disponuje veľmi slušnou odolnosťou voči vode, k čomu existuje mnoho dôkazových materiálov. Pád na tvrdý betón je už však očividne trochu iná šálka kávy. Hoci rozhodne neplatí, že každý jeden pád skončí výbuchom, pre istotu si v takejto situácii dávajte pozor.

Aktuálna cena Samsung Galaxy Z Fold 3

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať