Prestali ste hrať Far Cry 6? Ubisoft vám pošle smutný dopis e-mailom

Ak sa aj vy zaraďujete do tejto skupiny a s Far Cry 6 ste skončili “predčasne”, je možné, že ste obdržali e-mail od hlavnej zápornej postavy, Antona Castillo, ktorú stvárnil Giancarlo Esposito z populárneho seriálu Breaking Bad.

Zdá sa, že Ubisoft je na svoje najnovšie rozšírenie ságy Far Cry, presnejšie Far Cry 6, naozaj pyšný, a teda pochopiteľne chce, aby ho čo najčastejšie hralo čo najviac ľudí. Samozrejme, nie každého tento titul bavil natoľko, aby ho dohral až do úplneho konca. A to sa štúdiu vôbec nepáči.

Ak sa aj vy zaraďujete do tejto skupiny a s Far Cry 6 ste skončili “predčasne”, je možné, že ste obdržali e-mail od hlavnej zápornej postavy, Antona Castilla, ktorú stvárnil Giancarlo Esposito z populárneho seriálu Breaking Bad. V predmetnom e-maile bývalých hráčov vyzýva, aby sa opäť vrátili na ostrov Yara, teda aby do hry investovali viac času, informuje server TechRadar.

Určite máte na viac

To však nie je všetko. Pozdrav od Antona ďalej obsahuje aj štatistiky daného hráča, ako sú napríklad odohrané hodiny alebo počet zabitých nepriateľov. “Určite máte na viac,” znie jeho hlavný odkaz.

TIP REDAKCIE
Hráč Forza Horizon 5 si na auto nalepil portrét Kim Čong-una, dostal ban do roku 9999

Každému je jasné, že v skutočnosti ide len o novú presviedčaciu taktiku spoločnosti Ubisoft, ktorá sa jej prostredníctvom snaží nalákať hráčov späť do hry (viac hráčov = viac mikrotransakcií). A zdá sa, že ju používa bez ohľadu na to, či ste hru zapli len na pár minút alebo ste do nej naliali desiatky hodín.

Stretli ste sa s takýmto e-mailom aj vy?

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať