magio tv

Knižnica Magio TV sa rozrástla o nové seriály od National Geographic

Stovky hodín dokumentárneho video obsahu bez ďalších poplatkov, uvádza Telekom.

Používatelia internetovej televíznej platformy Magio GO a digitálnej Magio televízie môžu od dnešného dňa zamerať svoju pozornosť na nový obsah. Slovak Telekom do služby pridal novú videoknižnicu dokumentárnych seriálov od National Geographic.

Nová videoknižnica National Geographic ponúka divákom oceňované populárno-náučné seriály plné dychberúcich záberov o nadčasových aj aktuálnych témach.

Zákazníci televíznych služieb Telekomu získajú prístup k VOD kolekcii zahŕňajúcej to najlepšie z dielne National Geographic a National Geographic Wild, pričom nebudú chýbať ucelené série aj samostatné časti, informuje operátor v tlačovej správe.

„Máme nesmiernu radosť, že môžeme v spolupráci so Slovak Telekom ponúknuť divákom na Slovensku túto skvelú príležitosť sledovať unikátnu dokumentárnu tvorbu National Geographic a National Geographic WILD, nielen cez televízne vysielanie, ale tiež cez novú prémiovú službu Videoknižnice National Geographic,“ povedala Marlena Pasowski, riaditeľka oddelenia distribúcie TV kanálov pre strednú Európu, The Walt Disney Company.

magio tv
Foto: red.

„Veríme, že touto špeciálnou spoluprácou s National Geographic potešíme všetkých fanúšikov kvalitných dokumentárnych seriálov. Do Videopožičovne pribudnú stovky hodín dokumentárneho video obsahu pre zákazníkov našich TV služieb, a to bez ďalších poplatkov,” hovorí Marcel Šatanek, riaditeľ pre TV služby Slovak Telekom.

Cez 400 epizód v 35 tematických okruhoch

Diváci sa môžu tešiť na špičkové dokumentárne tituly z produkcie dokumentárneho kanálu National Geographic. Videoknižnica zahŕňa rozmanité témy v celkovo 35 okruhoch zameraných na prírodu, vesmír, históriu, vedu, techniku, prírodné katastrofy a mnoho ďalších.

Ponuka relácií na pozeranie bude každý mesiac aktualizovaná o ďalšiu sadu zaujímavých tém. Pútavý obsah si nájdu milovníci vesmíru, techniky, divokej prírody, ale aj histórie a spoločenských tém. Medzi tie najlepšie hodnotené seriály tituly patria Neobyčajná planéta (89 % podľa ČSFD), Nehostinná planéta (92 % podľa ČSFD), či Európa z výšky (86 % podľa ČSFD).

Diváci tak môžu očakávať viac ako 400 rôznych epizód, ktoré nájdu postupne v sekcii Dokumenty National Geographic Videopožičovne.

V auguste si môžu pozrieť seriál Predátori (12 epizód), Prírodné katastrofy (8 epizód), Vesmír (10 epizód), Zločin (20 epizód), 2. svetová vojna (14 epizód), Mimozemšťania (15 epizód), Nacisti (17 epizód) a Technika (12 epizód).