Xiaomi WalkingPad C2 je v Európe je opäť v zľave: Jeho cena dosiahla nové minimum!

Ak sa chcete začať hýbať, no nechce sa vám chodiť do posilňovne, bežecký pás od Xiaomi môže byť tým správnym riešením.

Ak premýšľate nad tým, že by ste chceli schudnúť, no nechce sa vám chodiť do posilňovne, máme pre vás veľmi zaujímavé a aktuálne aj veľmi lacné riešenie. Inteligentný bežecký pás Xiaomi WalkingPad C2 totiž môže byť to pravé riešenie ako sa začať hýbať.

Xiaomi WalkingPad C2

Cena: 328,88 € | Kupón: WKPADC2 | Poštovné: Zadarmo (EÚ sklad)

V porovnaní s prvou generáciou má nový Xioami Walking Pad C2 mierne odlišný dizajn. Samozrejme, dizajnéri sa inšpirovali minuloročným modelom, vďaka čomu je aj C2-ka kompaktným strojom. Aby Xiaomi vyhovel každému, dizajnéri pripravili celkom šesť rôznych farebných prevedení. V akcii je dnes WalkingPad C2 v bielej farbe.

Rozmery zariadenia vám umožnia umiestniť ho prakticky do akéhokoľvek priestoru. Stačí, ak ho zložíte a premiestnite pod pohovku alebo posteľ, a to bez akejkoľvek námahy. Vďaka hliníkovej konštrukcii neváži ako polovica auta.

Srdcom pásu je jeho bezkefový motor, ktorý aj pri záťaži nepresiahne hlučnosť 65 dB. To je ideálne pre použitie v dome alebo v byte. Aj pri jeho používaní totiž nebudete rušiť ostatných členov domácnosti.

Vzhľadom na to, že ide o inteligentný bežecký pás sa môžete spoľahnúť na prepojenie so smartfónom. K dispozícii však budete mať aj praktický diaľkový ovládač, ktorý je súčasťou balenia.

Pás ponúka celkom 12 rôznych nastavení rýchlosti. Nastaviť si ju môžete od 2 do 6 km/h. Samotné zariadenie váži len 25 kg, na výšku meria len 13,6 cm a zložiť sa dá na polovicu.

Ak vás Xiaomi WalkingPad C2 zaujal, kúpiť si ho môžete v obchode Geekbuying za 328,88 €. Pri objednávke zadajte kupón WKPADC2. Poštovné z európskeho skladu budete mať zadarmo a doplácať nebudete žiadne poplatky.

Ak by vám stačil aj minuloročný bežecký pás, Xiaomi WalkingPad C1, môžete ušetriť. Ten je aktuálne k dispozícii za 252,98 €. Pre aktivovanie tejto ceny stačí zadať kupón WKPADC1Z.

Xiaomi Smartmi Fan 3

Cena: 113,84 € | Kupón: DCFAN3 | Poštovné: Zadarmo (EÚ sklad)

Nakoniec vám predstavíme ešte jednu „vychytávku“ od Xiaomi. Volá sa Xiaomi Smartmi Smart Floor Fan 3 a ako názov napovedá, je to inteligentný ventilátor, ktorý v dnešných horúčavách ocení nejeden z nás.

Ventilátor je vybavený LED displejom, na ktorom môžete vidieť všetky nastavenia, stav pripojenia k Wi-Fi a zvolený režim. Zariadenie je pri chode tiché a efektívne. Xiaomi ho vybavil 2 800 mAh batériou, vďaka čomu ho môžete používať aj bez toho, aby bolo pripojené na kábel. Na batériu zvládne fungovať až 20 hodín.

Ak sa o ventilátore chcete dozvedieť viac, zamierte na tento odkaz. Ak by ste si ho chceli kúpiť (naozaj ho odporúčame), spraviť tak môžete v obchode Geekbuying, kde momentálne stojí len 113,84 €. Stačí použiť kupón DCFAN3.

Obchod do letnej akcie zaradil viaceré šikovné produkty od Xiaomi. Všetky nájdete na tomto odkaze.