Samsung má začiatkom augusta predstaviť nové Galaxy Watch. Rad Note nahradí Z Flip a Z Fold

Galaxy Unpacked?

Leto, minimálne jeho druhá polovica, patrí Samsungu. Každý rok v auguste nám totiž výrobca počas Galaxy Unpacked predstavuje svoje najnovšie a najšpičkovejšie zariadenia, ktoré udávajú trend na nadchádzajúce mesiace. Minulý rok sme sa v tomto období dočkali napríklad smartfónu Galaxy Note 20 Ultra.

Ako ale asi viete, nového Galaxy Note sa tento rok s viac než vysokou pravdepodobnosťou nedočkáme. Samsung však rozhodne neplánuje na pódiu nechať prázdne miesto. Práve naopak, vyplní ho viac než adekvátnou náhradou. Na čo sa teda môžeme tešiť?

Max Weinbach prostredníctvom siete Twitter upozornil, že už 3. augusta vypukne podujatie, počas ktorého Samsung predstaví hneď niekoľko produktov. Jeho príspevok je však na detaily veľmi skromný, a tak môžeme len predpokladať, o akých konkrétnych zariadeniach je reč. Taktiež nie je úplne isté, či skutočne ide o podujatie Galaxy Unpacked. Čas však približne sedí.

Samsung má predstaviť pár nových hodiniek, rad Galaxy Note nahradí skladacími smartfónmi

Čo očakávať? Ako píše server Android Authority, Max mohol vo svojom príspevku odkazovať na blížiace sa predstavenie hodiniek Galaxy Watch 4 a Watch Active 4 a taktiež na predstavenie skladacích smartfónov Galaxy Z Flip 3 a Galaxy Z Fold 3.

K Maxovi sa pridal aj Jon Prosser, ktorý doplnil, že Samsung s expedovaním Galaxy Watch 4 a Watch Active 4 začne týždeň po predstavení, presnejšie 11. augusta. Na smartfóny si vraj počkáme o niečo dlhšie, konkrétne do 27. augusta.

Stále však treba uvedené informácie brať s miernou rezervou. Aj keď je Max Weinbach pomerne spoľahlivý zdroj, nič nebude isté, kým sa k záležitosti nevyjadrí samotný výrobca.

Začiatkom minulého mesiaca dokonca unikol možný dizajn dvoch pripravovaných skladacích smartfónov. Ak vás zaujíma, čo možno po vizuálnej stránke očakávať, môžete si o ňom prečítať tu.