operator

4ka ponúka letnú zľavu z paušálov, podmienkou je prenos čísla

2 eurá potešia.

Mobilný operátor 4ka si pre nových zákazníkov pripravil malé letné lákadlo – vybrané paušály môžu získať s dlhodobou zľavou 2 eurá. Takýmto spôsobom zvýhodní tých zákazníkov, ktorí si k nemu prenesú číslo od iného operátora.

Spotrebitelia môžu takúto výhodu získať v období od 21. 6. do 30. 9. 2021. Stačí, ak si prenesú svoje telefónne číslo od svojho aktuálneho operátora cez oficiálny e-shop 4ka.sk a vyberú si niektorý z podporovaných paušálov.

Zvýhodnená ponuka 2 eurá/30 dní sa vzťahuje na nasledovné paušály a môže ju získať každý zákazník, ktorý sa rozhodne prestúpiť k operátorovi 4ka.

  • SLOBODA+ (kombinácia nového paušálu SLOBODA + dátový balík DÁTA NAVYŠE)
  • nový paušál SLOBODA a doaktivácia balíka DÁTA NAVYŠE
  • nový dátový paušál SLOBODA DÁTA

4ka na základe voľne dostupných štatistík prenosov čísiel pripomína, že je v tomto smere jednoznačným lídrom trhu s najvyšším počtom novo prestúpených zákazníkov.

TIP REDAKCIE
Smartfónom OnePlus 6 skončila softvérová podpora, oznámil výrobca

Ako si uplatniť letný bonus za prenos čísla?  

Noví zákazníci, ktorí majú záujem získať letný bonus za prenos čísla, musia požiadať o prenos svojho telefónneho čísla cez 4ka e-shop a kúpiť si akúkoľvek SLOBODU+ alebo SLOBODU DATA spolu so 4ka SIM kartou.

Po úspešnom prenose mobilného čísla medzi operátormi, kuriér prinesie zákazníkovi novú SIM kartu s jeho vybraným paušálom, na ktorý sa vzťahuje zľava 2 eurá. Nový zákazník zaplatí plnú výšku vybraného paušálu priamo kuriérovi a po aktivácii jeho novej SIM karty mu bude okamžite vrátený kredit vo výške 2 eur.

Pri nasledujúcej obnove zákazník automaticky získava svoj nový paušál už o 2 eurá lacnejšie, pokiaľ bude na jeho SIM karte dostatok kreditu alebo bude mať nastavenú automatickú obnovu z platobnej karty.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať