AKTUÁLNE: UPC v nových lokalitách zvyšuje rýchlosť na 1 Gb/s! | ZOZNAM

Operátor si k pripojeniu pripravil aj letnú akciu.

Spoločnosť UPC Broadband Slovakia oddnes začína poskytovať pripojenie s rýchlosťou 1 Gigabit za sekundu v ďalších mestách a obciach. Operátor o tom informoval v tlačovej správe. „Kozmickú rýchlosť internetu,“ ako pripojenie nazvala sama firma, tak môžete využiť v 10 nových lokalitách.

Službu si môžete po novom objednať v Prešove, Trnave, Banskej Bystrici, Leviciach, Sliači, Veľkom Šariši, Haniske, Petrovanoch, Kendiciach a Ľuboticiach.

S najrýchlejšou internetovou službou môžu využiť všetky výhody a prednosti gigabitového pripojenia, ktorého uvedenie je potvrdením technologickej vyspelosti internetu od spoločnosti a jej neustáleho investovania do najmodernejšej širokopásmovej siete. Po tomto rozšírení je internet s rýchlosťou rýchlosť 1 Gb/s dostupný už pre 297 tisíc domácností, čo je takmer polovica z celkového počtu domácností s prípojkou od UPC,“ teší sa z rozšírenia operátor.

UPC spúšťa 1 Gbps pripojenie v ďalších lokalitách.
Operátor láka na ultrarýchly internet.

1 Gb/s od UPC za 20,90 € aj s prenájmom routra

Gigabitový internet od UPC môžu noví aj súčasní zákazníci získať za zvýhodnenú cenu 20,9 € vrátane ceny za prenájom špičkového WiFi routra Giga-Connect Boxu na 6 mesiacov pri 2 ročnej viazanosti. Záujemcovia si ako alternatívu môžu vybrať tiež zvýhodnenie v podobe bezplatného zriadenia a aktivácie autorizovaným technikom.

TIP REDAKCIE
Projekt DART odštartoval: NASA sa pokúša odkloniť asteroid a zachrániť tým zem

Gigabitový internet si môžu záujemcovia objednať na internetovej stránke spoločnosti, cez zákaznícku Infolinku, alebo osobne na zákazníckych strediskách.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať