swan Go

Aplikácia SWAN GO je po novom dostupná v televízoroch ďalšej značky

Multiplatformová internetová televízia.

Telekomunikačný operátor SWAN koncom minulého roka spustil predaj novej televíznej služby SWAN GO, ktorú môže používať naozaj každý. Internetová televízia totiž nie je naviazaná na iné produkty operátora.

Internetovú televíziu SWAN GO si tak môže zadovážiť ktokoľvek, kto má k dispozícii internetové pripojenie s rýchlosťou aspoň 10 Mbit/s a vyššou. Výhodou online televízie je, že ju môžu zákazníci využívať na širokej škále zariadení.

Popri klasickom set-top boxe je SWAN GO dostupná prostredníctvom aplikácie aj na zariadeniach s operačným systémom iOS a Android. Priestor tiež dostala Apple TV a taktiež platforma Android TV, ktorú nájdeme v televízoroch značiek Sony, Philips, Panasonic JVC, Thomson, Orava či TCL predávaných aj na našom trhu.

V priebehu januára operátor dostupnosť aplikácie ešte viac rozšíril. Dostal ju do televízorov Samsung, ktoré patria, aspoň u nás, medzi najrozšírenejšie. Aplikácia sa nachádza v obchode Samsung Apps, stiahnuť sa dá televízorov Samsung vyrobených po roku 2016.

swan go
Foto: SWAN

Na ocot nezostanú ani zákazníci, ktorí majú v obývačkách televízory značky LG. SWAN myslel aj na nich. V tlačovej správe informuje, že televízna aplikácia SWAN GO je po novom dostupná aj v televízoroch tohto renomovaného kórejského výrobcu.

Aplikácia pre televízory LG obsahuje rovnaké funkcie ako jej identická dvojička pre modely Samsung. Zákazníci, ktorí vlastnia televízor značky LG, aplikáciu nájdu v stavanom aplikačnom obchode.

TIP REDAKCIE
Bežecký pás na doma čo najlacnejšie: Tento model teraz stojí len 150 €!

Po nainštalovaní a zadaní párovacieho kódu, ktorý si vygenerujú cez webové rozhranie moje.swango.sk, môžu začať sledovať internetovú televíziu SWAN GO priamo na svojom televízore bez nutnosti mať pripojený set-top box, vysvetľuje operátor.

SWAN GO

Základný balíček internetovej televízie SWAN GO obsahuje viac ako 25 televíznych kanálov a umožňuje využívanie služby paralelne na dvoch platformách súčasne. Zákazníci, ktorí sa rozhodnú objednať si novú televíziu SWAN GO, majú na výber z viacero možností.

Tí, ktorí uprednostňujú klasický set-top box, prípadne majú televízor staršieho dáta, alebo inej značky, pre ktoré nie sú určené aplikácie, môžu si ho pri zriadení služby objednať.  

Za predpokladu, že zákazník nemá záujem o set-top box, stačí, ak si stiahne aplikáciu pre niektorý z uvedených smart televízorov, alebo využije ďalšie multiplatformové riešenie  Apple TV/iOS, Android TV/OS Android, prípadne webový prehliadač.

swan go
Foto: SWAN

Operátor má v ponuke 4 balíčky svojej internetovej televízie – SWAN GO S, M, L a XL. Základ stojí 7,99 eur, najdrahší variant 19,99 eur. V každom prípade je nutné uhradiť aj zriaďovací poplatok vo výške 9,99 eur.

V súčasnosti ale operátor ponúka počas prvých troch mesiacov 50-percentnú zľavu z poplatku. Taktiež znížil cenu zriadenia z 9,99 eur na 1 euro. Kompletnú ponuku nájdete na tejto adrese.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať