Superman bude Černoch: DC Comics chce vyskúšať niečo nové

Hlavnú úlohu vo filme najikonickejšieho superhrdinu, bude hrať Černoch. Film má pritom rešpektovať komixovú históriu. Supermana hralo niekoľko známych hercov, od Christophera Reeva, cez Brandona Routha až po Henryho Cavilla.

Aj napriek tomu, že fanúšikovia by chceli vidieť Cavilla v koži Clarka Kenta aj v ďalších filmoch, tvorcovia z Warner Bros. na to majú iný názor. Chcú, aby sa celá séria pohla úplne iným smerom.

Informácie o pripravovanom pokračovaní filmu sa prvýkrát objavili ešte vo februári. Na snímku má ako producent pracovať J. J. Abrams, ktorý si do tímu zavolal talentovaného scenáristu Ta-Nehisi Coatsa.

O tom, kto bude film režírovať, zatiaľ nepadla zmienka. Vie sa len to, že DC Comics chcú za Clarka Kenta Černocha. Stane sa tak vôbec prvýkrát v histórii. Jedným z vhodných kandidátov by mal byť Michael B. Jordan. Sám herec však nechce nič prezradiť.

TIP REDAKCIE
Sygic má novinku, do navigácie pridal rozpoznávanie dopravných značiek
Superman
Scenár k filmu má byť hotový až v decembri.

Nový Superman sa ešte píše

Z príbehového hľadiska o filme tiež veľa nevieme. Predpokladá sa, že skript by mal byť hotový až v decembri, preto sa ešte môže veľa zmeniť. Celý príbeh sa dokonca môže odohrávať v 20. storočí.

Ak si myslíte, že černošský Superman nedáva zmysel, mýlili by ste sa. V komiksoch sa takýto Superman skutočne objavil. Stačí sa pozrieť na Calvina Ellisa a Val-Zod. Obe postavy pochádzajú z planéty Krypton.

Či sa tvorcovia skutočne rozhodnú nasledovať pôvod „tradičného Supermana“ alebo vymyslia niečo úplne nové tak nateraz ostáva tajomstvom. Viac by sme sa mali dozvedieť už čoskoro.

Total
12
Zdieľaní
Total
12
Zdieľať