Warner Bros. vyčaruje fanúšikom Harryho Pottera úsmev na tvári

Presne tak! Warner Bros. pripravuje vlastnú hru na mobil, ktorá nesie názov Harry Potter: Hogwarts Mystery (Harry Potter: Tajomstvo Rokfortu).

Presne tak! Warner Bros. pripravuje vlastnú hru na mobil, ktorá ponesie názov Harry Potter: Hogwarts Mystery (Harry Potter: Tajomstvo Rokfortu).

Harry Potter: Hogwarts Mystery

V tejto hre budete mať možnosť vytvoriť si vlastnú postavu a žiť neobyčajný život študenta na kúzelníckej škole. Vaša postava bude prechádzať jednotlivými ročníkmi, presne tak, ako aj slávna trojica. Budete mať mnoho zaujímavých predmetov, ako napríklad Elixíry alebo Obrana proti čiernej mágii, ktoré vás budú vyučovať vaši obľúbení alebo aj nenávidení učitelia.

Od Warner Bros. samotného

Vieme, že PC hry s Harry Potter tématikou tu už boli, avšak toto je prvá hra, ktorú nám prinesie samotný Warner Bros. Hra vyjde pod štítkom Portkey Games, ktorý je používaný na hry inšpirované kúzelníckym svetom, vymyslenom J.K. Rowlingovou.

Nápad Harry Potter: Hogwarts Mystery vznikol na základe obrovského dopytu po hre z kúzelníckeho sveta mladého chlapca s jazvou na čele. Hru si budete môcť stiahnuť z App Store, Google Play, ale aj Amazon Appstore už budúci rok.

TIP REDAKCIE
EÚ prichádza s novou smernicou: Poistenie zrejme bude povinné aj pre výkonnejšie elektrické kolobežky
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať