ATOMSTACK A5 20W: Gravírovací stroj, ktorý vás zabaví aj niečo naučí

Laserový gravírovací stroj ATOMSTACK A5 20W by nemal chýbať vo výbave žiadneho kutila.

Ak si hľadáte nové hobby alebo len chcete vyskúšať niečo, čo by vám mohlo spríjemniť voľné chvíle, máme pre vás zaujímavý tip. Laserový gravírovač môže byť to pravé orechové pre upravenie rôznych predmetov podľa seba.

Ak patrí medzi ľudí, ktorí sú zruční a radi skúšajú všelijaké prístroje, laserový gravírovač by ste v žiadnom prípade nemali prehliadnuť. Či už máte skúsenosť s gravírovaním alebo nie, je to zaujímavý spôsob ako si upraviť bežné predmety podľa seba. Nemusíte v tom pritom byť žiadny špecialista.

Príklady práce s gravírovacím strojom.

ATOMSTACK A5

Cena: 165,94 € | Kupón: TTA5W | Poštovné: Zadarmo (EÚ)

V prípade, ak by gravírovanie bolo niečo, čo vás zaujíma, odporučíme vám jeden prístroj, ktorý vás finančne nezruinuje. Volá sa ATOMSTACK A5 a s výkonom 20 W ponúka dostatok „sily“ na bežné projekty. Okrem toho, s cenou 165,94 € naň neminiete obrovský finančný obnos.

ATOMSTACK A5 je vybavený hneď niekoľkými dôležitými funkciami. Nechýba napríklad ochrana zraku pri spustenom laseri alebo výrazné zníženie slabnutia výkonu pri dlhodobom používaní. Výrobca tvrdí, že po 1 200 hodinách výkon laseru klesne len o 0,1 W.

Všetky podporované materiály.

Gravírovať môžete objekt veľký až 410 x 400 mm, čo je dosť na väčšinu projektov. Na samotnej konštrukcii samozrejme nechýbajú mierky pre čo najpresnejšie nastavenie. Stroj si rozumie s obľúbenými programami ako LaserGRBL alebo LightBurn.

Čo sa materiálov týka, gravírovať môžete na kov, nerezovú oceľ, papier, drevo, kožu, sklo, plast alebo kľudne aj na bambus. Miera využitia je teda naozaj široká, keďže okrem gravírovania môžete pri mäkších materiáloch aj vyrezávať.

Gravírovací stroj je malý, no výkonný.

ATOMSTACK A5 20W si môžete kúpiť v obchode TomTop.com za parádnych 165,94 €. Stačí len použiť kupón TTA5W. Fantastickou správou je, že gravírovací prístroj sa nachádza v európskom sklade, čo znamená, že poštovné hradí predajca a vy nedoplácate žiadne ďalšie poplatky. Zariadenie je už preclené a domov vám príde tak, ako by ste si ho objednali zo slovenského eshopu.

V spolupráci s TomTop.com

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať