Samsung zrejme chystá ďalšie “Áčko”: Galaxy A82 ponúkne vlajkový čipset

Snapdrgaon 855+.

Samsung s radom Galaxy A pre tento rok zrejme ešte neskončil. V prostredí Google Play Console bol zbadaný ďalší model, ktorý sa svojimi špecifikáciami zaraďuje do vyššej strednej triedy. V jednom ohľade dokonca vytŕča.

Špecifikácie a render zverejnil užívateľ Mukul Sharma na Twitteri, píše server Android Authority. Čo sa týka dizajnu, môžeme si všimnúť tela so zaoblenými hranami. Celú jeho prednú stranu pokrýva displej, ktorý rámikom nenecháva takmer žiadny priestor. V strede vrchnej časti displeja sa nachádza kruhový výrez pre selfie fotoaparát.

Predmetný model má debutovať ako Galaxy A82, čo znamená, že podľa všetkého pôjde o nástupcu modelu Galaxy A80 spred dvoch rokov.

Samsung Galaxy A82: Vlajkový čipset?

Poďme sa pozrieť na špecifikácie. Displej na prednej strane má ponúknuť viac než uspokojivé rozlíšenie 2 400 x 1 800 pixelov. Na opačnej strane sa má nachádzať 64 Mpx hlavný snímač obrazu, podľa všetkého pôjde o objektív IMX686 od Sony.

TIP REDAKCIE
Vedci: Ľadovce sa napriek dobrým tohtoročným podmienkam ďalej topia

Oblasťou, v ktorej Galaxy A82 bude vytŕčať z radu, je procesor. Aj keď pôjde o model z mid-range radu Galaxy A, dostane do vienka vlajkový procesor Snapdagon 855+. Áno, nie je síce aktuálny, no jeho kapacity sú stále na veľmi vysokej úrovni. Asistovať mu bude 6 GB operačnej pamäte.

Viac v tejto chvíli nevieme. Ak však Samsung skutočne plánuje zariadenie predstaviť, môžeme očakávať, že sa ďalších informácií dočkáme už čoskoro.

Takto vyzerajú aktuálne ceny modelu Samsung Galaxy A72

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať