oneplus nord

Najvzácnejší smartfón na svete? OnePlus predstavil model Nord LE, no vyrobí len jeden kus. Takto je možné ho získať!

#SwitchToNord

Keď sa spomenie pojem “limitovaná edícia”, väčšina ľudí si predstaví produkt, ktorého je na svete dostupných len pár kusov. Nie podľa OnePlus. Spoločnosť predstavila nový smartfón, Nord LE, ktorý je skutočným reprezentantom týchto dvoch slov. Vyrobí sa totiž len jeden jediný kus, informuje Android Authority.

O akom produkte je reč? Keďže pochádza od OnePlus a nesie označenie Nord, je zrejmé, že ide o smartfón. Jeho výbava? Nič špeciálne. Do vienka dostal čipset Snapdragon 765G, displej s obnovovacou frekvenciou 90 Hz, štyri zadné foťáky, dva predné foťáky a 4 115 mAh batériu s podporou pre 30 W nabíjanie. Inými slovami, je to rovnaký telefón ako minuloročný OnePlus Nord.

Rozdiely vo výbave nehľadajte

Je tu však rozdiel, no pod kapotou by ste ho hľadali len márne. Nord LE sa vyznačuje unikátnym vizuálnym prevedením zadnej strany. Výrobca uplatnil gradient, ktorý prechádza z oranžovej farby do zelenej. Taktiež je veľmi jemná a matná, na rozdiel od skla, aké ponúka štandardný Nord.

Koniec koncov, dá sa povedať, že jediné rozdiely možno nájsť v dizajne a v počte vyrobených kusov. Nord LE je jediný svojho druhu. Svedčia o tom aj dve posledné písmená v jeho názve, LE, ktoré znamenajú “Literally Only One Edition”, čiže “naozaj len jedna edícia”.

TIP REDAKCIE
Veľké vylepšenie pre foťáky: Apple má pri iPhone 14 výrazne navýšiť počet megapixelov

OnePlus Nord LE je skutočnou limitkou: Ako je možné ho získať?

Limitované edície sa často spájajú s vysokou cenovkou. Nord LE je však iný. Spoločnosť ho ponúka úplne zadarmo, no treba pre to aj niečo spraviť. Aby ste mali možnosť získať tento smartfón, musíte sledovať profil oneplus.nord na Instagrame. To však nie je všetko. Okrem toho musíte odfotiť svoj aktuálny smartfón a následne pridať snímku na svoj profil, pričom do popisu fotografie je potrebné zadať dôvod, prečo si žiadate presedlať na OnePlus Nord. A keďže je reč o Instagrame, nesmie chýbať ani hashtag, v tomto prípade #SwitchToNord.

OnePlus si tak pre svojich fanúšikov pripravil skutočne zaujímavú súťaž, pričom ako hlavnú výhru ponúka zariadenie vyznačujúce sa ani nie tak svojou výbavou, ako vzácnosťou. Čo na tento ťah hovoríte vy? Želali by ste si vyhrať tak unikátny smartfón?

OnePlus Nord si môžete zadovážiť aj u týchto predajcov

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať