Muž ukradol smartfón v domnienke, že je to nový OnePlus 9 Pro. Keď si uvedomil skutočnosť, vrátil ho

Bizár.

Krádež smartfónov v dnešnej dobe, žiaľ, nie je nič nezvyčajné. Stať sa to môže v podstate kdekoľvek a kedykoľvek, pričom vo väčšine prípadov obeť už svoje zariadenie nikdy neuvidí. Sem-tam sa však objaví kuriózny prípad, ktorý má nielen komický priebeh či zápletku, ale aj šťastný koniec.

Jeden takýto prípad sa odohral pred pár dňami v Indii, píše Android Authority. Obeťou krádeže sa stal žurnalista Debayan Roy. Zlodej mu vzal jeho Samsung Galaxy S10+ počas toho, ako odpisoval na správy a začal utekať. Roy, pochopiteľne, bežal za ním. Po chvíli sa však zlodej otočil a začal bežať späť – smerom k človeku, ktorému smartfón ukradol.

Keď sa stretli, zlodej telefón vrátil so slovami “kámo, myslel som si, že je to OnePlus 9 Pro”. Následne telefón pustil na zem a utekal preč. Roy celú udalosť opísal na Twitteri.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Slovák kvôli tejto SMS prišiel o 400 €. POZOR na toto číslo!
https://twitter.com/DebayonRoy/status/1379043126141067267

Marketingový ťah na propagáciu OnePlus 9 Pro? Rozhodne nie

Niektorým ľuďom prišiel tento prípad natoľko bizarný, že mu jednoducho neverili a celý incident označili za akýsi marketingový ťah propagujúci OnePlus 9 Pro. Roy všetky tieto teórie zmietol zo stola.

OnePlus 9 a OnePlus 9 Pro

Vyzerá to, že v Indii skutočne pobehuje zlodej, ktorý nestojí o nič iné ako novú vlajkovú loď od OnePlus. Žiaľ, je možné, že naň v najbližšej dobe ešte niekto natrafí. Ďalší predaj OnePlus 9 Pro sa má na tamojšej pôde začať 15. apríla, takže môže ešte týždeň počkať a zariadenie si zaobstarať slušným a najmä legálnym spôsobom.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať