oneplus 9 Pro

OnePlus 9 Pro dorazil na Slovensko, do ponuky ho zariadili aj operátori

Od 929 eur za 128 GB verziu.

OnePlus 9 Pro ako najnovší vlajkový počin spoločnosti OnePlus bol predstavený koncom marca. Krátko po premiére výrobca avizoval, že si jeho mobilnú novinku budeme môcť zakúpiť aj na slovenskom trhu.

OnePlus 9 Pro v 128 GB verzii je už oficiálne dostupný aj na našom trhu. Spoločnosť v správe pre médiá informuje, že sa dá smartfón zakúpiť v predajniach NAY Elektrodom a v ďalších vybraných obchodoch s cenovkou štartujúcou od 929 eur.

Smartfón je zároveň dostupný u všetkých slovenských operátorov. Zákazníci operátorov O2 a Telekom môžu k modelu OnePlus 9 Pro získať ako darček bezdrôtové slúchadlá OnePlus Buds Z, ak stihnú byť medzi prvými, pre ktorých je tento balíček určený. Akcia platí do vypredania zásob.

oneplus 9 Pro
Foto: OnePlus

OnePlus 9 Pro zákazníkov láka na prepracovaný fotoaparát vyvinutý v spolupráci so škandinávskym expertom, spoločnosťou Hasselblad. Status top-end triedy ďalej potvrdzuje výkonný 5 nm 5G čipset Snapdragon 888, špičkový Super AMOLED displej (hodnotenie A+ od DisplayMate), najnovšie typy pamätí LPDDR5 UFS 3.1 alebo 4500 mAh batéria so 65W nabíjaním.

TIP REDAKCIE
Slovensko chce konať: Za šírenie konšpirácií na Facebooku až 10 rokov vo väzení!

Začiatkom tohto mesiaca začali používatelia hlásiť problémy s prehrievaním smartfónu, ktoré zaznamenali počas fotografovania, natáčania videí a pri ďalších náročnejších úlohách. Výrobca následne vydal softvérovú aktualizáciu, ktorá tento problém vyriešila.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať