mi mix alpha

Mi MIX Fold: Prvý skladací smartfón od Xiaomi má byť predstavený už dnes!

Nevieme sa dočkať.

Xiaomi včera počas svojho veľkého podujatia predstavil nové smartfóny z radu Mi 11. K štandardnému Mi 11 sa tak pridali ďalšie modely v podobe Mi 11 Pro, Mi 11 Lite 5G a Mi 11 Ultra. Okrem toho sme sa dočkali aj odhalenia produktov ako Mi Band 6, nové nabíjačky, routery a ďalšie produkty.

To však zrejme nie je všetko, čo čínsky výrobca elektroniky chystá. Dnes má usporiadať ďalšie podujatie, počas ktorého nám predstaví svoj vôbec prvý skladací smartfón, píše Gizmochina.

Konkrétne je reč o modeli s označením Xiaomi Mi MIX Fold. Na sieti Weibo sa dokonca objavila snímka, ktorá ukazuje, ako bude vyzerať.

Xiaomi Mi MIX Fold
Údajný Xiaomi Mi MIX Fold – Zdroj: Weibo/Gizmochina

Xiaomi Mi MIX Fold: 2K displej a tekutý objektív?

Čo sa týka špecifikácií, očakávať máme skladaciu obrazovku smerom dovnútra. Displej má mať 8,1-palca a podľa všetkého ponúkne 2K rozlíšenie s vyše 1 miliardou farieb. Pod kapotou údajne nájdeme špičkový čipset Snapdragon 888. Zadnú stranu má obývať 108 Mpx tekutý objektív, ktorý ponúkne revolučne rýchle zaostrovanie a prispôsobovanie ohniskovej vzdialenosti.

TIP REDAKCIE
VIANOCE 2021: Telekom prekvapuje, dáva 2x dáta aj 20 € kredit navyše!

Okrem tohto zariadenia má Xiaomi predstaviť aj vlastnoručne vyvinutý čipset s označením Surge. V tomto momente však o procesore nepoznáme žiadne bližšie informácie, takže si budeme musieť počkať do samotného predstavenia. Ďalej sa máme dočkať aj nového notebooku, práčky, vysávača a ďalších produktov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať