clubhouse

Twitter chystá konkurenciu pre Clubhouse, nová služba môže prísť v apríli

Spaces.

Clubhouse je jednou z najhorúcejších noviniek vo sfére sociálnych sietí. Žiaľ, aby ste sa do nej dostali, musíte používať smartfón s iOS. Ostatní majú jednoducho smolu, teda aspoň kým služba nebude dostupná aj pre Android zariadenia. Kompatibilita s týmto operačným systémom však má byť aktuálne hlavnou prioritou Alpha Exploration Co., jej vývojára.

Dá sa povedať, že Clubhouse rastie doslova miliónovým tempom. Niet sa teda čo čudovať, že aj ostatné platformy chcú mať niečo podobné, niečo rovnako populárne. Jednou z nich je napríklad aj sociálna sieť Twitter.

Twitter pracuje na vlastnej verzii služby s názvom Spaces, ktorej stabilná verzia by mohla doraziť už o mesiac, čiže v apríli, píše Ubergizmo.

Twitter
Twitter

Twitter môže sprístupniť službu Spaces už o mesiac

Sociálna sieť dokonca nedávno aktualizovala svoju aplikáciu pre operačný systém iOS, pričom v popise aktualizácie možno nájsť aj štart služby Spaces. Nie je to však úplne tak. Novinka síce dostupná je, avšak zatiaľ len pre vybraných užívateľov. Podľa všetkého ju chce najskôr otestovať, než ju vypustí do sveta. Pre všetkých by mala byť dostupná niekedy v priebehu budúceho mesiaca.

TIP REDAKCIE
Nové modely MacBookov Pro údajne ponúknu mini-LED displeje s obnovovacou frekvenciou 120 Hz
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať