Samsung Galaxy S21 na Slovensku získavajú MEGA aktualizáciu. Prinášajú dôležitú funkciu!

Samsung pokračuje v pridávaní nových funkcií pre vlajkové lode.

Najväčší výrobca smartfónov na svete, Samsung, práve uvoľnil aktualizáciu určenú pre vlajkové modely Galaxy S21 aj na Slovensku. Veľká aktualizácia „váži“ vyše 1 GB a prináša so sebou niekoľko zaujímavých noviniek.

Smartfóny Galaxy S21, S21+S21 Ultra môžu v týchto dňoch aj na území Slovenska očakávať veľkú aktualizáciu. Novinka, ktorú si všimol server GizChina a neskôr sme ju potvrdili aj v TECHBYTE, prináša vylepšenie bezpečnosti, výkonu a fotoaparátu.

Aktualizácia sa pôvodne šírila len v Indii, smartfóny ju však začali ponúkať aj na Slovensku. Aktualizácia s označením G99xxXXU2AUC8 je veľká 1 GB, čo hneď napovedá tomu, že nejde len o kozmetické vylepšenia, ale o balíček prinášajúci novinky.

Aktuálna cena Samsung Galaxy S21

V oficiálnom prehľade zmien Samsung spomína vylepšenie fotoaparátu a výkonu smartfónu. Spoločnosť, bohužiaľ, nezašla do detailov, ktoré sa nám však podarilo odhaliť.

Samsung Galaxy S21 získavajú významnú aktualizáciu.
Samsung výrazne vylepšil portrétový režim.

Galaxy S21 dostávajú portrétový režim aj v hlavnom foťáku

Jednou z funkcií, ktorá určite patrí medzi tie významnejšie je pridanie funkcionality portrétového režimu aj pre hlavný senzor. Doteraz bola funkcia dostupná len pre ultraširokouhlý a teleobjektív. To, či vám funguje zistíte tak, že si zapnete menu s výberom rôznych režimov pre fotenie, vyhľadáte režim „Na výšku,“ ako ho Samsung nazval, a pozriete sa koľko ikoniek stromčekov sa vám zobrazí.

TIP REDAKCIE
Čínski študenti žalujú Apple, vadia im chýbajúce nabíjačky

Aktuálna cena Samsung Galaxy S21 Ultra

Ak sa vám zobrazia dva, máte starú verziu. Ak tri, na vašom telefóne je už nová verzia. Na fotke môžete vidieť náš redakčný Galaxy S21 Ultra, na ktorom je nainštalovaná najnovšia aktualizácia.

Aktualizačný balíček okrem toho prináša aj najnovšiu bezpečnostnú záplatu k aprílu 2021. Ak vám telefón update ešte neponúkol, vyhľadať ho môžete aj manuálne. Stačí, ak pôjdete do Nastavení – Aktualizácia softvéru – Stiahnuť a nainštalovať.

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať