YouTuber kúpil najväčšiu PlayStation 5 na svete: Meria 3 metre a stojí takmer 60 tisíc eur

100-násobne väčšia a 140-násobne drahšia ako bežná verzia.

Ľudia sú v dnešnej dobe schopní utratiť peniaze za čokoľvek. Známy YouTuber ZHC, ktorý sa aktuálne pýši takmer 20 miliónmi odoberateľov, sa rozhodol investovať do rekordne rozmernej konzoly PlayStation 5.

Konzola, ktorá si vďaka svojmu netradične veľkému telu pripísala svetový rekord, má byť v porovnaní s bežnou verziou až 100-násobne väčšia. Meria zhruba 3 metre a čo je ešte prekvapujúcejšie, funguje. Na novinku upozornil server Ubergizmo.

Je 140-násobne drahšia ako bežná PlayStation 5

Gigantická PlayStation 5, ktorá váži až 226 kg, teda neslúži len na okrasu, môžete sa na nej “normálne” hrať. Treba však poznamenať, že ku gigantickej konzole patrí aj gigantický ovládač DualSense, ktorého ovládanie môže byť, prinajmenšom, problémové.

Koľko teda stojí? Podľa ZHC sa cena 3-metrovej konzoly PlayStation 5 pohybuje okolo 70 tisíc dolárov, čiže zhruba 58 tisíc eur. Je teda 140-násobne drahšia ako obyčajná verzia.

TIP REDAKCIE
NASA bude meškať: Misia na Mesiac začne až vo februári

Pointou videa, ktoré YouTuber zverejnil, však nie je len predstavenie konzoly. So svojím tímom sa rozhodol jej telo skrášliť rôznymi maľbami, čo mu zabralo viac ako 100 hodín. Výsledok však rozhodne stojí za to.

Takto vyzerajú aktuálne ceny Sony Playstation 5 u slovenských predajcov:

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať